• Rozświetlające serum-balsam pod oczy 20 ml asta.plankton c marki Miraculum - Galeria

Zdjęcia produktu

Pozostałe kosmetyki do twarzy

Rozświetlające serum-balsam pod oczy 20 ml asta.plankton c (Miraculum)

Opinie oraz recenzje

Brak danych

Ważne parametry

  • Kategoria: Uroda » Pozostałe kosmetyki do twarzy
  • Marka: Miraculum
  • Dostępność produktu: Dostępny
Więcej cech produktu

Informacje na temat produktu

Prezentowany towar Rozświetlające serum-balsam pod oczy 20 ml asta.plankton c marki Miraculum można kupić w Kontigo.com.pl w atrakcyjnej cenie wynoszącej 26,39 zł. Promocja ta jest rezultatem zbiorczej analizy ogromnej liczby sklepów i hurtowni w internecie.

Najlepsza cena

26,39 zł jest w sklepie Sklep Kontigo.com.pl Idź do sklepu Aktualne ceny w sklepach Zobacz produkty podobne

Zaprezentowana sugestia sklepu internetowego Kontigo.com.pl to najkorzystniejsza cena (26,39) w bazie. UWAGA: w cenę nie wkalkulowano opłaty za doręczenie, dlatego przedkupnem przeczytaj warunki wysyłki w sklepie.

Cały opis Rozświetlające serum-balsam pod oczy 20 ml asta.plankton c marki Miraculum

Serum-balsam pod oczy zapewnia ładną przemianę skóry wokół oczu. • Redukuje cienie i opuchnięcia • Wygładza zmarszczki Efekty: • Rozświetla spojrzenie • Niweluje oznaki zmęczenia, stresu i niewyspania • Działa wygładzająco na skórę wokół oczu, niwelując cienie i obrzęki składniki aktywne: • ASTAPLANKTON - naturalne zasobność mikroelementów, soli mineralnych i protein. Gromadzi Astaksantynę, jeden z najsilniejszych antyoksydantów znanych nauce, sprawnie opóźnia procesy starzenia się skóry, ulepsza jej sprężystość i sprężystość. • WITAMINA C - odkrywa znaczącą rolę w biosyntezie kolagenu, ulepsza rozciągliwość i napięcie skóry. • SKWALAN - dogłębnie nawilża i nawadnia, momentalnie się wchłania, genialnie natłuszcza. • OLEJ Z PESTEK WINOGRON - działa regenerująco, odżywczo i poprawia jędrność skóry. Serum gromadzi 98% części pochodzenia naturalnego, kartonik pochodzi z odpowiedzialnych źródeł, co potwierdza dokument FSC®, opakowanie bez celofanu, nadające się do ponownego przetworzenia.

Cechy i parametry produktu

Kategoria

Pozostałe kosmetyki do twarzy

Producent

Miraculum

Cena

Opinia użytkowników

Recenzje / opinie użytkowników

Będzie naprawdę super, jeśli prześlesz swoją recenzję / opinię o produkcie Rozświetlające serum-balsam pod oczy 20 ml asta.plankton c marki Miraculum. Pomóż pozostałym użytkownikom w podjęciu decyzji o zakupie.

Dodaj opinię lub recenzję produktu

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Rozświetlające serum-balsam pod oczy 20 ml asta.plankton c marki Miraculum możesz aktualnie kupić w:

Zapoznaj się z promocyjnymi ofertami na Rozświetlające serum-balsam pod oczy 20 ml asta.plankton c marki Miraculum. Zobacz wybrane propozycje, warunki szybkiej dostawy oraz opinie na temat produktu:

Rozświetlające serum-balsam pod oczy 20 ml asta.plankton c marki Miraculum (sklep Kontigo.com.pl)

Rozświetlające serum-balsam pod oczy 20 ml asta.plankton c marki Miraculum
Sklep Kontigo.com.pl
26,39 zł
Idź do sklepu