• MIRAC ASTA PLANKTON C Maska- mus na noc - Galeria MIRAC ASTA PLANKTON C Maska- mus na noc

Zdjęcia produktu

Maseczki do twarzy

MIRAC ASTA PLANKTON C Maska- mus na noc (Miraculum)

Opinie oraz recenzje

Brak danych

Ważne parametry

  • Kategoria: Uroda » Maseczki do twarzy
  • Marka: Miraculum
  • Dostępność produktu: Tymczasowo niedostępny
Więcej cech produktu

Informacje na temat produktu

Najlepsza cena

Brak produktu jest w sklepie Idź do sklepu Zobacz produkty podobne

Niestety, ale na chwilę obecną w żadnym sklepie znajdującym się w naszej bazie nie udało odnaleźć się powyższego produktu. Baza sklepów jest ciągle modyfikowana, zapraszamy za kilka dni.

Cały opis MIRAC ASTA PLANKTON C Maska- mus na noc

Maska o oryginalnej formule bogata w wysoko aktywne komponenty, wspiera regenerację skóry i odpowiada za jej naprężenie i właściwe napięcie. Mieści 98 % elementów pochodzenia naturalnego, kartonik pochodzi z odpowiedzialnych źródeł, co potwierdza atest FSC®, słoiczek tworzony ze szkła, opakowanie bez celofanu, nadające się do ponownego przetworzenia.Efekty:- uniemożliwia powstawaniu zmarszczek- wspiera wygładzenie już istniejących- polepsza regenerację bariery lipidowejSkładniki aktywne:ASTAPLANKTON - naturalne zasobność mikroelementów, soli mineralnych i protein. Gromadzi Astaksatynę, jeden z najsilniejszych antyoksydantów znanych nauce, skutecznie opóźnia procesy starzenia się skóry, polepsza jej sprężystość i sprężystość.WITAMINA C - odkrywa stanowczą rolę w biosyntezie kolagenu, polepsza elastyczność i napięcie skóry.MASŁO SHEA - obfituje w korzystne dla skóry komponenty odżywcze, działa regenerująco, nawilżaOLEJ MAKADAMIA - wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, ujędrnia i koi skórę. Stosowanie: Codziennie rano i wieczorem krem wmasuj w oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, pozostaw do wchłonięcia. Stosuj samodzielnie albo razem z serum z linii dla wzmocnienia efektu.

atrybuty:
EAN: 5900793047327
Tag: P1
Działanie odżywcze, redukuje zmarszczki, regeneruje
Gramatura ml
Konsystencja krem, maska
Linie luksusowe nie
Pielęgnacja niepowtarzalna maska
objętość 50
Pora stosowania noc
Płeć damski
rodzaj skóry dojrzała
Słońce nie
typ skóry mieszana/tłusta, normalna, sucha

Cechy i parametry produktu

Kategoria

Maseczki do twarzy

Producent

Miraculum

Działanie

Nawilżające

Opinia użytkowników

Recenzje / opinie użytkowników

Będzie naprawdę super, jeśli prześlesz swoją recenzję / opinię o produkcie MIRAC ASTA PLANKTON C Maska- mus na noc. Pomóż pozostałym użytkownikom w podjęciu decyzji o zakupie.

Dodaj opinię lub recenzję produktu

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

MIRAC ASTA PLANKTON C Maska- mus na noc możesz aktualnie kupić w:

Zapoznaj się z promocyjnymi ofertami na MIRAC ASTA PLANKTON C Maska- mus na noc. Zobacz wybrane propozycje, warunki szybkiej dostawy oraz opinie na temat produktu: