Festina 16898/1 Ocena produktu:

od 890,00 PLN

  • Producent: Festina
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Mechanizm: kwarcowy
  • Wodoszczelność: 10 ATM
  • Funkcje: datownik, stoper, tachometr, wodoszczelność
Oferty (2)
Opis produktu

Zegarek męski FESTINA CHRONOGRAPH F16898/1 napędzany jest przy pomocy mechanizmu kwarcowego. Koperta jak też bransoleta zostały wyprodukowane ze stali szlachetnej niepodatnej na wycieranie. Niebieska tarcza pokryta jest, wytrzymałym na stłuczenia, mineralnym szkiełkiem.

Do zalet zegarka możemy zaliczyć datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca, stoper w formie chronografu i wskazówki pokryte powłoką fosforyzującą. Wodoszczelność na poziomie 100m, zezwala na swobodne pływanie.

właściwości ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy, zasilany baterią; -KOPERTA: Stal Szlachetna niepodatna na wycieranie; -PASEK: Skórzany, skóra naturalna koloru niebiesko-czarnego; -SZKIEŁKO: Mineralne; -TARCZA: Niebieska; -WODOSZCZELNOŚĆ: 100m ( zezwala na swobodne pływanie - nie wolno wchodzić do sauny); -NEOBRITE: Wskazówki w zegarku zostały pokryte powłoką fosforyzującą, która po naświetleniu w dzień - finezyjnie podświetla się w ciemnościach; -DATOWNIK: Wskazuje aktualny dzień miesiąca; -STOPER: w formie chronografu odmierza czas do 60 minut; -CZAS DOBOWY: W formie tarczy 24-godzinnej, wskazuje aktualną porę dnia; -TACHOMETR; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 2 lata; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -OPAKOWANIE: Oryginalne Opakowanie z logiem producenta; -OKRES GWARANCJI: 2 lata;

Podobne produkty w kategorii Zegarki męskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać