Casio EFA-121D-1AVEF Ocena produktu:

od 269,00 PLN

oszczędzasz do 38%

  • Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Mechanizm: kwarcowy
  • Kolor tarczy: czarny
  • Wodoszczelność: 10 ATM
  • Funkcje: alarm, podświetlenie, datownik, stoper, wodoszczelność
Oferty (3)
Opis produktu

Casio EFA-121D-1AVEF to zegarek asygnowany dla panów z rodziny Edifice. Koperta znaczna jest na 44 mm, a także ma grubość 13 mm. Marka Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym przedsiębiorstwem proponującym najróżniejsze produkty elektroniczne w wielu krajach.

Japońska precyzja tworzenia i użycie prekursorskich technologii zauważalne są niemal w każdej linii. Casio buduje zaawansowane zegarki, które zaskakują mnogością funkcji i zastosowań. Zegarek EFA-121D-1AVEF ma kwarcowy mechanizm zasilany klasyczną baterią.

niepodatna na korozję i oddziaływanie czynników atmosferycznych bransoleta zagwarantuje wysoką jakość i solidność. Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest odporna na czynniki atmosferyczne oraz korozję.

Cyfrowy datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty, a funkcja wiecznego kalendarza zagwarantuje, iż data będzie zawsze aktualna. Nigdy więcej nie będziesz musiał się zastanawiać czy aktualnie wyświetlany dzień jest poprawny - Twój zegarek zrobi to za Ciebie uwzględniając długość miesięcy, a także lata przestępne.

Zegarek ten ma specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które gwarantuje mu oporność na większość zarysowań w powszednim wykorzystywaniu. Możliwość ustawienia alarmu wydającego dźwięk raz dziennie o wskazanej porze.

Równomiernie podświetla całą tarczę zegarka, po zwolnieniu przycisku podświetlenia tarcza jest podświetlana jeszcze przez kilka sekund. Podświetlenie włączane jest poprzez gwałtowny ruch ręką. Klasa wodoszczelności WR 100 zapewnia ochronę podczas kąpieli np.

na basenie. Posiada funkcję czasu światowego poprzez co demonstruje czas w zróżnicowanych strefach czasowych na podstawie danych z największych miast na świecie. Zegarek znamionuje sportowy design, zapewniający progresywny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce.

dodatkowo zegarek Casio EFA-121D-1AVEF posiada funkcje takie jak termometr. Nabywając ten model dostaniesz stylowe pudełko wyśmienite na podarek. Gwarancja ważna poprzez trzy lata gwarantuje darmowe naprawy w autoryzowanych punktach napraw przystępnych w całym kraju.

Co więcej istnieje możliwość przedłużenia o trzy kolejne lata.

Podobne produkty w kategorii Zegarki męskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać