• Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Styl: klasyczny
  • Mechanizm: kwarcowy
  • Kolor tarczy: czarny, biały
  • Rodzaj paska: pasek z tworzywa sztucznego
  • Wodoszczelność: 5 ATM
  • Funkcje: stoper, alarm, datownik, wodoszczelność

Model męski AW-48H-7BV zalicza się do rodziny standard Combo firmy Casio. Koperta o grubości 9 mm. Firma Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym przedsiębiorstwem produkującym zróżnicowane produkty elektroniczne w wielu krajach.

Japońska precyzja wykonania oraz użycie najnowszych technologii dostępne są niemal w każdej linii. Casio produkuje progresywne zegarki, które zaskakują ilością opcji i zastosowań. Model AW-48H-7BV posiada mechanizm zasilany normalną baterią kwarcową.

Pasek zrobiony jest z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego. Cyfrowy datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty, a funkcja wiecznego kalendarza zagwarantuje, iż data będzie za każdym razem aktualna. Nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić czy aktualnie wyświetlany dzień jest poprawny - Twój zegarek zrobi to za Ciebie uwzględniając długość miesięcy, a także lata przestępne.

W tym naręcznym zegarku umieszczono specjalnie utwardzane szkło mineralne. Możliwość ustawienia alarmu wydającego dźwięk raz dziennie o wyróznionej porze. Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 osiągalne jest krótkotrwałe zamoczenie zegarka np.

w trakcie mycia rąk. Ma także funkcję podwójnego czasu, która pozwala na wyszczególnionie dwóch najróżniejszych czasów, np. Z dwóch stref czasowych. Zegarek charakteryzuje sportowy design, gwarantujący postępowy charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce.

Łącznie z zegarkiem otrzymasz markowe opakowanie producenta, które perfekcyjnie nada się na podarunek. Gwarancja ważna przez trzy lata gwarantuje darmowe naprawy w autoryzowanych punktach napraw przystępnych na terenie całego kraju.

na dodatek istnieje możliwość przedłużenia o trzy dodatkowe lata.

Podobne produkty w kategorii Zegarki męskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać