• Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Styl: sportowy
  • Mechanizm: kwarcowy
  • Wodoszczelność: 3 ATM
  • Funkcje: stoper, alarm, podświetlenie, datownik, wodoszczelność

Zegarek męski A500WEA-1EF producenta Casio to idealne połączenie funkcjonalności a także ciekawego designu. Model ten jest z serii Casio Collection. Koperta o grubości 10 mm - w zarysie prostokątnym. Firma Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, główna siedziba jest w Tokyo.

Jest ona globalnym koncernem oferującym innowacyjne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia i zastosowanie innowacyjnych technologii przystępne są niemal we wszystkich kolekcjach.

Casio stwarza progresywne zegarki, które zaskakują ilością opcji i zastosowań. Zegarek A500WEA-1EF ma kwarcowy mechanizm zasilany tradycyjną baterią. Wytrzymała bransoleta stworzona ze stali nierdzewnej gwarantuje wysoką jakość i solidność.

Koperta została wytwarzana ze stali nierdzewnej zapewniającej wysoką jakość i wytrzymałość w tym odporność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Aktualną datę można sprawdzić dzięki zintegrowanemu datownikowi.

Utwardzane szkiełko mineralne daje wydajną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu o wskazanej porze. Podświetlanie tarczy zapewnia dobrą widoczność w warunkach pogorszonej widoczności lub w całkowitych ciemnościach.

Wodoszczelność na poziomie WR 30 zapewnia prawidłowe działanie w trakcie niewielkich zamoczeń np. W trakcie mycia dłoni. Posiada funkcję czasu światowego przez co przedstawia czas w zróżnicowanych strefach czasowych na podstawie informacji z największych miast na świecie.

nowoczesny i z reguły sportowy zegarek świetnie nadaje się do Twojego sportowego stylu. Kupując ten zegarek dostaniesz stylowe, oryginalne pudełko producenta, które wyśmienicie nada się na podarek. Zegarek objęty jest gwarancją producenta wykonywaną przez oficjalne punkty serwisowe poprzez dwa lata.

Podobne produkty w kategorii Zegarki męskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać