Adriatica A1246.5213Q

chwilowy brak towaru

  • Producent: Adriatica
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Mechanizm: kwarcowy
  • Kształt koperty: okrągły
  • Kolor tarczy: szary
  • Rodzaj paska: pasek skórzany
  • Funkcje: datownik

Zegarek męski Adriatica A1246.5213Q to wysmakowany produkt, wykonany z szczególnie ogromną trosceą o detale. Jak wszystkie zegarki Adriatica, model A1246.5213Q pozostał tworzony w oparciu o długoletnią historię zegarmistrzowską.

solidne, precyzyjne i bezawaryjne, takie właśnie muszą być zegarki męskie opatrzone logiem Swiss Made. Ten zegarek Adriatica, z linii A1246 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, który cechuje się wysoką precyzyjnością w pomiarze czasu - zakres tolerancji wynosi ok.

+/- 15 sekund w przeciągu 30 dni. Koperta, o szerokości 41.00 mm, jaką posiada zegarek Adriatica A1246.5213Q wykonana pozostała z antyalergicznej, odpornej na korozję, wysokiej jakości stali szlachetnej i masrebrny.

Jej zarys jest okrągły i perfekcyjnie komponuje się z dobranym paskiem, którego materiał wykonania - wysokiej jakości skóra naturalna - zapewnia wygodne wykorzystywanie. Tarcza w tym modelu ma kolor biały, a pełne godziny zostały oznakowane poprzez Indeksy, dzięki czemu zegarek Adriatica A1246.5213Q jest czytelny.

Tarczę tego czasomierza broni szkło mineralne, oporne na finezyjne przerysowania. Ten zegarek szwajcarski posiada wodoszczelność pozwalającą na kąpiel, a nawet pływanie powierzchniowe – 5ATM, a także funkcję datownika.

styl modeli z linii Adriatica A1246 można określić jako tradycyjny, a nieśmiertelny design powoduje, że są to idealne zegarki dla panów w każdym wieku. Zegarek męski Adriatica A1246.5213Q to stworzony na bazie szwajcarskich technologii czasomierz, łączący w sobie wysmakowane wykonanie z najwyższą jakością.

Podobne produkty w kategorii Zegarki męskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać