Adriatica A1193.R213CH

chwilowy brak towaru

  • Producent: Adriatica
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Mechanizm: kwarcowy
  • Wodoszczelność: 5 ATM
  • Funkcje: stoper, datownik, wodoszczelność
Zegarek męski Adriatica A1193.R213CH to wykwintny artykuł, wytwarzany z szczególnie ogromną dbałością o detale. Jak wszystkie zegarki Adriatica, model A1193.R213CH został wykonany w oparciu o długoletnią historię zegarmistrzowską. Potężne, staranne i bezusterkowe, takie właśnie muszą być zegarki męskie opatrzone logiem Swiss Made.
Ten zegarek Adriatica, z linii A1193 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, który znamionuje się wysoką skrupulatnością w pomiarze czasu - zakres tolerancji wynosi ok. +/- 15 sekund w przeciągu 30 dni. Koperta, o szerokości 46.00 mm, jaką ma zegarek Adriatica A1193.R213CH wyprodukowana pozostała z antyalergicznej, wytrzymałej na korozję, wysokiej jakości stali szlachetnej i masrebrny, a jej wykończeniem jest pierścień w najmodniejszym odcieniu różowego złota. Zarys koperty jest krągły i świetnie komponuje się z dobranym paskiem, którego materiał wykonania - wysokiej jakości skóra naturalna z elegancką fakturą - zapewnia komfortowe wykorzystywanie. Tarcza w tym modelu masrebrny, a pełne godziny pozostały oznakowane przez Indeksy, dzięki temu zegarek Adriatica A1193.R213CH jest czytelny, a połączenie srebrnego odcienia tarczy ze wskazówkami w kolorze różowego złota nadaje mu gustownego charakteru. Tarczę tego czasomierza broni szkło szafirowe, które charakteryzuje wysoka odporność na zarysowania. Ten zegarek szwajcarski posiada wodoszczelność zezwalającą na kąpiel, a choćby pływanie powierzchniowe – 5ATM i funkcje takie jak datownik i chronograf, czyli analogowy stoper. Całość utrzymana jest w stylistyce retro -ten zegarek męski Adriatica wyszczególnionie dnia tygodnia w wyjątkowej formie w górnej części tarczy. Datownik pozostał umieszczony w podwójnym okienku na wysokości godziny szóstej, a chronograf w bezkompromisowych dodatkowych tarczach.
fason modeli z linii Adriatica A1193 można określić jako tradycyjny, a nieśmiertelny design powoduje, iż są to wspaniałe zegarki dla panów w każdym wieku.
Zegarek męski Adriatica A1193.R213CH to wyprodukowany na bazie szwajcarskich technice czasomierz, łączący w sobie wytworne wykonanie z najwyższą jakością, która nawet najmocniej wymagających konsumentów.

Podobne produkty w kategorii Zegarki męskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać