Tommy Hilfiger 1781983

chwilowy brak towaru

  • Producent: Tommy Hilfiger
  • Kategoria: Zegarki damskie

Zegarek żeński 1781983 producenta Tommy Hilfiger to nadzwyczajne połączenie funkcjonalności a także lubianego designu. Specyficzny wygląd czasomierza uzyskano dzięki tarczy w odcieniu różowo złotym. Koperta szeroka jest na 38 mm oraz ma grubość 8 mm - okrągły zarys.

Tommy Hilfiger tej firmy nie trzeba przedstawiać nikomu kto interesuje się modą. Współwłaścicielem brandu jest Thomas Jacob Hilfiger, od wielu lat jeden z bardziej rozpoznawalnych wizjonerów świata mody.

Wszystkie produkty, a równocześnie zegarki tej marki cechuje specyficzny design, który nieraz współgra z aktualną serią ubrań w danym sezonie. Zegarek 1781983 posiada kwarcowy mechanizm zasilany tradycyjną baterią.

Pasek w tonacji koloru beżowego produkowany jest z wysokiej jakości skóry zapewniającej odporność i komfort stosowania. Koperta została zrobiona ze stali rdzoodpornej gwarantującej wysoką jakość i solidność w tym niepodatność na korozję i działanie czynników atmosferycznych.

W tym naręcznym zegarku umieszczono specjalnie utwardzane szkło mineralne. Wytrzymałość na nieznaczne zamoczenie np. W trakcie deszczu gwarantuje klasa wodoszczelności WR 30. Model ten sprzedawany jest w oryginalnym pudełku producenta.

Model ten objęty jest dwuletnią gwarancją producenta wykonywaną przy pomocy autoryzowanych punktów serwisowych.

Podobne produkty w kategorii Zegarki damskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać