Tommy Hilfiger 1781848

chwilowy brak towaru

  • Producent: Tommy Hilfiger
  • Kategoria: Zegarki damskie
  • Kolor tarczy: szary
  • Kolor paska: żółty
  • Funkcje: datownik
  • Szerokość koperty: 42 mm

Model 1781848 producenta Tommy Hilfiger to elegancki zegarek naręczny kobiecy, który ciekawe rozwiązania i funkcje. Charakter zagwarantuje wysokiej jakości cyferblat w odcieniu szarym. Koperta szeroka jest na 42 mm i ma grubość 10 mm - znamionuje się okrągłym kształtem.

Tommy Hilfiger to nazwisko, a zarazem firma która jest znana każdemu kto lecz trochę interesuje się modą. Założycielem firmy jest Thomas Jacob Hilfiger, od wielu lat jeden z najbardziej rozpoznawalnych wizjonerów świata mody.

Wszystkie produkty, także zegarki tej marki znamionuje unikatowy wygląd, który niejednokrotnie współgra z aktualną linią ubrań w danym sezonie. Zasilanie zegarka 1781848 to normalna bateria kwarcowa. Niepodatna na korozję i oddziaływanie czynników atmosferycznych bransoleta złotego koloru zapewnia wysoką jakość i wytrzymałość.

Koperta została zrobiona ze stali nierdzewnej gwarantującej wysoką jakość i solidność w tym odporność na korozję i działanie czynników atmosferycznych. Zegarek ten ma specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które zapewnia mu niepodatność na większość zarysowań w powszednim używaniu.

Klasa wodoszczelności WR 30 zezwala na wytrzymałość na nieznaczne zamoczenie np. W czasie deszczu. Marka za pośrednictwem autoryzowanych punktów serwisowych na ten zegarek udziela gwarancji na okres dwóch lat.

Podobne produkty w kategorii Zegarki damskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać