Tommy Hilfiger 1781833 Ocena produktu:

od 515,00 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Tommy Hilfiger
  • Kategoria: Zegarki damskie
  • Kolor tarczy: szary
  • Kolor paska: żółty
  • Funkcje: datownik
  • Szerokość koperty: 42 mm
Oferty (4)
Opis produktu

Zegarek kobiecy 1781833 firmy Tommy Hilfiger to znakomite połączenie funkcjonalności i niebanalnego wzornictwa. Stylu dodaje wysokiej klasy tarcza w odcieniu szarym. Koperta duża jest na 40 mm oraz ma grubość 8 mm - w profilu kolistym.

Tommy Hilfiger to nazwisko, a zarazem firma która jest znana każdemu kto lecz trochę interesuje się modą. Założycielem marki jest Thomas Jacob Hilfiger, w dzisiejszych czasach jeden z bardziej docenianych wizjonerów świata mody.

Wszystkie produkty, biorąc pod uwagę jeszcze zegarki tej producenta charakteryzuje specyficzny design, który nadaje się do aktualnej linii ciuchów w danym sezonie. Kwarcowa bateria zamontowana w modelu 1781833 zagwarantuje zasilanie jego mechanizmu.

Wytrzymała bransoleta złotego koloru wyprodukowana ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką jakość i solidność. Koperta została wytwarzana ze stali rdzoodpornej zapewniającej wysoką jakość i wytrzymałość w tym wytrzymałość na korozję, a także działanie czynników atmosferycznych.

Zegarek ten posiada specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które zapewnia mu wytrzymałość na większość zarysowań w codziennym stosowaniu. Niepodatność na nieznaczne zamoczenie np. W czasie deszczu gwarantuje klasa wodoszczelności WR 30.

Wraz z zegarkiem otrzymasz markowe opakowanie producenta. Producent za pośrednictwem autoryzowanych punktów serwisowych na ten zegarek udziela gwarancji na okres dwóch lat.

Podobne produkty w kategorii Zegarki damskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać