• Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarki damskie
  • Styl: fashion
  • Kolor tarczy: szary
  • Rodzaj szkła: szafirowe
  • Wodoszczelność: 5 ATM
  • Funkcje: datownik, wodoszczelność

Zegarek damski R2379HX9 marki Lorus to stylowe połączenie funkcjonalności i lubianego wzornictwa. Koperta spora jest na 33 mm i ma grubość 12.20 mm. Zegarki Lorus to firma wykreowana w roku 1982 poprzez japoński koncern zajmujący się produkcją zegarków.

asygnowana jest ona dla tych, którzy doceniają niezwykle dobrą jakość i wykonanie przy szczególnie niebanalnych cenach. Równocześnie damskie jak i męskie zegarki przyciągają uwagę pięknym wyglądem i wysoką jakością produkcji.

niewątpliwie w swej półce cenowej jest to jeden z najkorzystniejszych zegarków na jaki możemy się zdecydować. Zegarek R2379HX9 ma kwarcowy mechanizm zasilany konwencjonalną baterią. Pasek wyprodukowany jest z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego.

zaimplementowany datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty. Użycie utwardzanego szkiełka mineralnego gwarantuje powierzchnię zegarka wolną od rys i innych uszkodzeń mechanicznych. Podświetlanie tarczy zapewnia korzystną widoczność w warunkach pogorszonej widoczności lub w całkowitych ciemnościach.

Pływanie na basenie umożliwia klasa wodoszczelności WR 100. Postępowy i typowo sportowy zegarek doskonale nadaje się do Twojego sportowego stylu. Szczegółowy pomiar czasu dostarcza wbudowany chronograf - stoper manualny.

kupując ten zegarek otrzymasz popularne opakowanie rewelacyjne na upominek. Zegarek objęty jest gwarancją producenta realizowaną przez oficjalne punkty serwisowe poprzez dwa lata.

Podobne produkty w kategorii Zegarki damskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać