Casio LTP-E140D-7AEF Ocena produktu:

od 259,00 PLN

oszczędzasz do 28%

  • Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarki damskie
  • Kolor tarczy: szary
  • Wodoszczelność: 3 ATM
  • Funkcje: wodoszczelność
Oferty (2)
Opis produktu

Zegarek damski LTP-E140D-7AEF producenta Casio to stylowe połączenie funkcjonalności i popularnego wzornictwa. Model ten pochodzi z kolekcji Retro. Koperta znaczna jest na 38 mm i ma grubość 8 mm. Producent Casio pochodzi z Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo.

Jest ona globalnym przedsiębiorstwem produkującym różnorodne produkty elektroniczne na wszelkich kontynentach. Japońska precyzja tworzenia i wykorzystanie nowatorskich technice dostępne są niemal w każdej serii.

Casio produkuje nowoczesne zegarki, które zaskakują ilością opcji i zastosowań. Model LTP-E140D-7AEF posiada mechanizm zasilany standardową baterią kwarcową. Oporna na korozję i działanie czynników atmosferycznych bransoleta zapewnia wysoką jakość i solidność.

W tym modelu kopertę zrobiono ze stali rdzoodpornej która zagwarantuje wysoką niepodatność na czynniki atmosferyczne i np. Korozję. Zegarek ten ma specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które zagwarantuje mu oporność na większość zarysowań w codziennym użytkowaniu.

niepodatność na nieznaczne zamoczenie np. W czasie deszczu zagwarantuje klasa wodoszczelności WR 30. Gwarancja ważna przez trzy lata zagwarantuje darmowe naprawy w autoryzowanych punktach napraw dostępnych w całej Polsce.

Co więcej istnieje możliwość przedłużenia o trzy dodatkowe lata.

Podobne produkty w kategorii Zegarki damskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać