Casio BGS-100SC-1AER Ocena produktu:

od 345,00 PLN

oszczędzasz do 39%

  • Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarki damskie
  • Rodzaj szkła: mineralne
  • Wodoszczelność: 10 ATM
  • Funkcje: datownik, wodoszczelność
  • Grubość koperty: 13 mm
  • Szerokość koperty: 43 mm
Oferty (2)
Opis produktu

Casio BGS-100SC-1AER to zegarek kierowany dla pań z linii Casio Baby-G. Koperta obszerna jest na 42 mm oraz ma grubość 13.3 mm. Marka Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona światowym koncernem produkującym zróżnicowane produkty elektroniczne w wielu krajach.

Japońska precyzja wykonania oraz zastosowanie prekursorskich technice przystępne są niemal we wszelkich kolekcjach. Casio stwarza zaawansowane zegarki, które zaskakują ilością funkcji czy zastosowań.

Kwarcowa bateria zamontowana w zegarku BGS-100SC-1AER gwarantuje zasilanie jego mechanizmu. System wstrząsoodporny zapewnia bezpieczeństwo zegarka w każdych warunkach, dzięki czemu masz pewność, że zegarek nie zostanie zniszczony choćby w niełatwych,skrajnych sytuacjach.

Pasek zrobiony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zaimplementowany datownik zezwala na sprawdzenie aktualnej daty. Zegarek ten ma specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które gwarantuje mu wytrzymałość na większość zarysowań w rutynowym używaniu.

Zegarek daje możliwość ustawienia pięciu alarmów dźwiękowych w trybie dziennym. Jeżeli nie zostanie wyłączony, po 5 minutach włączy się ponownie. Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). Podświetlenie włączane jest poprzez gwałtowny ruch ręką.

WR 100 oznacza, iż zegarek oporny jest na luźne zanurzenie w wodzie, pływanie, a także nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu. Jednoczesne wyszczególnionie dwóch różnorodnych czasów, np. Z dwóch stref czasowych umożliwia funkcja podwójnego czasu.

Szczegółowy pomiar czasu zapewnia zastosowany chronograf - stoper manualny. Innowacyjny i przeważnie sportowy zegarek poprawnie pasuje do Twojego sportowego stylu. Nabywając w naszym sklepie ten zegarek otrzymasz go zapakowany w oryginalne pudełko producenta.

Zegarek objęty jest gwarancją przez trzy lata z możliwością wydłużenia o trzy dopełniające lata.

Podobne produkty w kategorii Zegarki damskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać