Casio BGS-100-9AER

chwilowy brak towaru

  • Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarki damskie
  • Kolor tarczy: zielony
  • Rodzaj paska: pasek z tworzywa sztucznego
  • Wodoszczelność: 10 ATM
  • Funkcje: wodoszczelność
Zegarek Casio BABY-G BGS-100 to wytrzymały sportowy zegarek dla kobiet z mechanizmem kwarcowym zasilanym z baterii. Model został zaopatrzony analogowo-cyfrowy odczyt z podświetleniem tarczy diodą elektroluminescencyjną, która zezwala na sprawdzenie godziny w ciemności. System antywstrząsowy wytrzymały na wstrząsy i uderzenia powoduje dzięki specjalnej technice, iż żywotność zegarka jest istotnie dłuższa. Nieszablonową cechą modelu jest wbudowany krokomierz, który mierzy ilość przebytych kroków na treningu i w ciągu całego dnia wspierając aktywność użytkownika. Program Step Tracker można skonfigurować, takautomatycznie rozpocząć liczenie kroków, gdy zaczynamy jogging, bieganie lub chodzenie.
Funkcje zegarka zostały skoncentrowane są na uprawianiu sportu, zaopatrzony został w 24 godzinny stoper mierzący z dokładnością 1/100 sekundy, timer odmierzający czas wstecz, funkcja dual time na tarczy zegarka zezwala na wyświetlanie czasu w drugiej strefie czasowej. Oprócz tego zegarek ma 5 alarmów z funkcją drzemki oraz z funkcją sygnału pełnej godziny, wyciszenie dźwięków i kalendarz samoczynny, który pamięta krótsze miesiące i lata przestępne oraz 12 jak i 24 godzinny tryb wyświetlania godziny. Ponadto model ten wyekwipowano we umocnione i trwałe szkło mineralne. Koperta i pasek wykonane zostały z tworzywa sztucznego.
Klasa wodoszczelności WR 100 M umożliwia swobodne pływanie.
Zegarek łączy w sobie prawdziwie sportowy charakter z modną stylistyką. Modele przystępne są w pięciu najróżniejszych kolorach, które pasują do odzieży sportowej: trzy w kolorze limonkowym, jeden w popularnym kolorze pastelowym, jeden w kolorze białym standardowym. Zestawienie cech i funkcji:

Podobne produkty w kategorii Zegarki damskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać