• Producent: Adriatica
  • Kategoria: Zegarki damskie
  • Kształt koperty: okrągły
  • Rodzaj paska: pasek skórzany
  • Rodzaj szkła: mineralne
  • Wodoszczelność: 5 ATM
  • Funkcje: datownik, wodoszczelność

Zegarek damski Adriatica A3678.1253QFZ to gustowny artykuł, wyprodukowany z szczególnie ogromną dbałością o szczegóły. Jak wszystkie zegarki Adriatica, model A3678.1253QFZ pozostał tworzony w oparciu o długoletnią historię zegarmistrzowską.

solidne, skrupulatne i bezawaryjne, takie właśnie muszą być zegarki żeńskie opatrzone logiem Swiss Made. Ten zegarek Adriatica, z linii A3678 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, który znamionuje się wysoką starannością w pomiarze czasu - zakres tolerancji wynosi ok.

+/- 15 sekund w przeciągu 30 dni. Koperta, o szerokości 35.00 mm, jaką posiada zegarek Adriatica A3678.1253QFZ tworzona została z antyalergicznej, odpornej na korozję, wysokiej jakości stali szlachetnej, dopracowanej efektownie mieniącymi się w świetle kryształami i ma kolor Złoty.

Jej kształt jest kolisty i nieprzeciętnie komponuje się z przypasowanym paskiem, którego materiał wykonania - wysokiej jakości skóra naturalna - zagwarantuje komfortowe używanie. Tarcza w tym modelu mametaliczny, a pełne godziny zostały oznakowane przez indeksy i cyfry arabskie, dzięki temu zegarek Adriatica A3678.1253QFZ jest czytelny.

Tarczę tego czasomierza broni szkło mineralne, wytrzymałe na finezyjne przerysowania. Ten zegarek szwajcarski ma wodoszczelność zezwalającą na kąpiel, a choćby pływanie powierzchniowe – 5ATM, a także funkcje takie jak multidatownik, czyli rozbudowany datownik i wyznaczonie faz księżyca.

styl modeli z linii Adriatica A3678 można określić jako biżuteryjny, a nieprzemijalny design powoduje, iż są to wspaniałe zegarki dla kobiet w każdym wieku. Zegarek żeński Adriatica A3678.1253QFZ to wykonany na bazie szwajcarskich technice czasomierz, łączący w sobie wykwintne wykonanie z najwyższą jakością.

Podobne produkty w kategorii Zegarki damskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać