• Producent: Adriatica
  • Kategoria: Zegarki damskie
  • Kształt koperty: okrągły
  • Rodzaj szkła: mineralne
  • Wodoszczelność: 3 ATM
  • Funkcje: wodoszczelność

Zegarek kobiecy Adriatica A3644.1141QZ to wysmakowany towar, wyprodukowany z istotnie ogromną trosceą o detale. Jak wszystkie zegarki Adriatica, model A3644.1141QZ pozostał tworzony w oparciu o długoletnią historię zegarmistrzowską.

potężne, dokładne i niezawodne, takie właśnie muszą być zegarki żeńskie opatrzone logiem Swiss Made. Ten zegarek Adriatica, z linii A3644 działa na dokładnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, który znamionuje się wysoką dokładnością w pomiarze czasu - zakres tolerancji wynosi ok.

+/- 15 sekund w przeciągu 30 dni. Koperta, o szerokości 33.00 mm, jaką posiada zegarek Adriatica A3644.1141QZ wytwarzana została z antyalergicznej, wytrzymałej na korozję, wysokiej jakości stali szlachetnej, dopracowanej pięknie mieniącymi się w świetle kryształami i ma kolor Złoty.

Jej kształt jest kolisty i wspaniale komponuje się z dopasowaną bransoletą, której materiał wykonania - stal szlachetna o wysokiej niepodatności - zapewnia komfortowe stosowanie. Tarcza w tym modelu ma kolor złoty, a pełne godziny pozostały oznakowane poprzez Indeksy, dzięki czemu zegarek Adriatica A3644.1141QZ jest czytelny.

Tarczę tego czasomierza chroni szkło mineralne, odporne na finezyjne przerysowania. Ten zegarek szwajcarski ma wodoszczelność 3ATM - jest odporny na zachlapania np. Deszcz czy mycie rąk. Styl modeli z linii Adriatica A3644 można określić jako biżuteryjny, a nieśmiertelny design powoduje, że są to znakomite zegarki dla pań w każdym wieku.

Zegarek kobiecy Adriatica A3644.1141QZ to wytwarzany na bazie szwajcarskich technice czasomierz, łączący w sobie szykowne wykonanie z najwyższą jakością.

Podobne produkty w kategorii Zegarki damskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać