Wyjątkowa wkładka lecznicza do obuwia - pasuje do każdego obuwia! marki Lewandowicz

chwilowy brak towaru

  • Producent: LEWANDOWICZ
  • Kategoria: Wkładki do butów

Gdyby ludzie dbali o swoje stopy, nosili właściwe wkładki, nie mieliby kłopotów

z bólami stawów skokowych, kolan, pleców i kręgosłupa, ze niesprężystymi, podgiętymi palcami stóp.
unikatowA WKŁADKA - nadaje się do każdego obuwia
- Pomaga stopie w utrzymaniu naturalnego kształtu, zagwarantuje podporę podbiciu i pięcie, ulgę przy ostrogach.
- poprzez najróżniejszą amortyzację na całej powierzchni, opływowy, trójwymiarowy, ortopedyczny kształt - przeciwdziała zmęczeniu stopy i ciała, umożliwiając cyrkulację powietrza.
- zapewnia stopom komfort i świeżość, właściwe krążenie! usprawnia pracę organów najczęściej trawiennych, odpowiedzialnych za przemianę materii i bilans cukrowy poprzez delikatny masaż receptorów w stopach. Miękka i zrównoważona. Obniża zmęczenie i opuchlizny. Właściwe ruchy stopy odciążają stawy i kręgosłup. Amortyzuje też wstrząsy, gwarantując stabilne oparcie i równowagę. W obuwiu wyekwipowanych w nią nogi po prostu same niosą.
- Żywotność WKŁADKI przewidziana na kilka / kilkanaście miesięcy zależnie od obciążeń / intensywności wykorzystywania (użyto najlepszych materiałów). Nie wykluczone, że będzie służyła na lata.
- Po kilku /kilkunastu dniach noszenia "nieszablonowa Wkładka" ukształtuje swój genialny opływowy zarys do jednostkowych potrzeb stóp i całego ciała.
Wkładki się nie obcina. Powinna być ona przypasowana do długości stopy - tak, aby zmieścić się do każdego obuwia, choćby obuwia otwartego, sandałów (w tym przypadku należy ją przykleić obustronną taśmą).
zawiera:
- ORTOPEDYCZNE PROFILE przeciw płaskostopiu poprzecznemu, podłużnemu i zniekształceniom.
- PELOTY BURSZTYNOWE uniemożliwiające płaskostopiu i opadaniu stopy, wypełnione bursztynem, obszyte materiałem, poprzez który pył bursztynowy mający atrybuty lecznicze oddycha oddziałując zdrowotnie na stopy i ciało.
PELOTY wywołują też właściwe ułożenie palców zapobiegając ich podkurczaniu, powstawaniu degeneracyjnych młotkowatości i zwyrodnieniom stawów i palców u stóp.
- 3 MAGNESY poprawiają krążenie i energetykę (wyrównując tę której zabrakło Ziemi).
- RECEPTORY: zróżnicowanej wielkości i wysokości, które, w trakcie chodzenia masują delikatnie znajdujące się w stopach strefy: żołądka, dwunastnicy, jelit, pomagają w ten sposób w procesie trawienia i ODCHUDZANIU, stymulując trzustkę zapobiegają CUKRZYCY, masując TARCZYCĘ wpływają na lepszą przemianę materii, obniżanie przemęczenia i opuchlizn, mają pozytywny wpływ na układ hormonalny.
- SKÓRZANE, zdrowe, oddychające pokrycie.
- MISA PIĘTY gwarantuje piętom i stopom właściwe, stabilne podparcie.
- CHWYTNIKI PALCÓW umożliwiają palcom stóp ruchy w trakcie poruszania się co zapobiega podkurczaniu i młotkowatości, a także powstawaniu zatorów w żyłach i żylakom!
Palce stają się elastyczne, zaczynają odżywać. Poruszając się przestają być nieelastyczne (80% ludzi już po 30-tym roku życia ma wzmocnione palce, co szczególnie źle rokuje m.in. Na wzrok i słuch.
rozciągliwe i ruchliwe palce u stóp wspomagają utrzymanie w formie m.in.: oczy i uszy. To wie każdy - specjalista od refleksoterapii. Nic dodać nic ująć....
- "unikatowa wkładka" jest dziełem wieloletnich badań, najkorzystniejszej wiedzy z zakresu ortopedii i refleksoterapii, której jedynym celem jest wygoda stóp i ciała. Nie poszliśmy na łatwiznę, wkładek jest wszędzie dużo.....dokonaliśmy majstersztyku.
Wykorzystaliśmy wielką wiedzę. Pracowaliśmy poprzez całe lata, by zestawić wygodę stopy i całego ciała, bo od formy stóp zależy wygoda ciała. Stopy są podstawą. Sprawne sprawiają, że jesteśmy zdrowsi, bardziej operatywni. Na co dzień nie mamy czasu się nad tym zastanowić...nawet najtańszy but będzie mercedesem dla stóp z uniwersalną wkładką „łezką radości".
- To prawdziwe RĘCZNE RZEMIOSŁO, bardzo pracochłonne, stworzone z najkorzystniejszych bezkompromisowców. Wkładka powstaje w wyniku 27 ręcznych operacji!!!
- Nie prać!!! (skóra!). Do konserwacji i po przepoceniu, co jakiś czas przewietrzyć i posypać: talkiem, pudrem albo mąką.
- Używać raczej w normalnym / codziennym obuwiu (niekoniecznie sportowym aby jej nadmiernie nie pocić). W sytuacji sportowców niezbędniejsza jest po wysiłku. Tak by stawy odpoczywały po wysiłku w trakcie chodzenia w powszednim obuwiu.
Wkładając ją do obuwia spróbuj wyjąć z butów macierzyste ich wkładki. Jeżeli jest to niemożliwe włóż "wyjątkową wkładkę".
WKŁADKA została wskazana poprzez I Polskie Stowarzyszenie Zdrowych Stóp, ortopedów, trenerów sportowych, I miejsce na największych Targach Medycyny Naturalnej, sympozjach naukowych dla zwalczania cukrzycy i otyłości.
NUMER JEDEN NA ŚWIECIE!
dostępnA W 12 wymiarACH:
35 (22,5 cm)
36 (23 cm)
37 (23,5 cm)
38 (24,5 cm)
39 (25 cm)
40 (25,5 cm)
41 (26,5 cm)
42 (27 cm)
43 (27,5 cm)
44 (28 cm)
45 (29 cm)
46 (29,5 cm)

PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA PROSIMY ZMIERZYĆ STOPĘ (w cm, stojąc, od palucha do końca stopy) I WYBRAĆ wymiar WKŁADKI (zgodnie z w/w skalą)!!!


W opakowaniu: 2 szt (para)

Podobne produkty w kategorii Wkładki do butów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać