Mercedes-benz mercedes benz man woda toaletowa 100 ml tester dla mężczyzn (7775562225521) Ocena produktu:

od 87,11 PLN

  • Producent: Mercedes-Benz
  • Kategoria: Testery zapachów dla mężczyzn
  • Pojemność: 100 ml
Oferty (2)
Opis produktu

pachnidła Mercedes-Benz producent Mercedes-Benz bezsprzecznie urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą: wykonana w 1925 roku - w wyniku połączenia firm Daimler-Motoren-Gesellschaft (DMG) i Benz & Cie, nadała światu nowy kierunek i rewolucję w dziedzinie motoryzacji.

innowacyjność, produktywność, jakość i świadomość tradycji stały się znakiem handlowym Mercedes-Benz, teraz jednego z najistotniej znanych i uwielbianych symboli prestiżu oraz luksusu. Mottem przewodnim i jej inspiracją jest hasło "The best or nothing", co oznacza "najkorzystniejsze albo nic".

Kreatywne koncepcje inżynieryjne i przełomowe projekty od lat sprawiają,marka jest niekwestionowanym liderem motoryzacji.Nowa era firmy to także wytworne kombinacje zapachowe stworzone dla postępowych mężczyzn i kobiet.

pachnidła Mercedes-Benz są tak wyjątkowe jak sama marka. Pierwsza premiera to sygnowana emblematem producenta kreacja dla panów, która miała miejsce w 2002 roku. "Wyobrażałem sobie esencję naturalnego wyszukania odzwierciedlającą perfekcję i progresywność - symbole wizerunku Mercedes-Benz.

Stworzyłem innowacyjny zapach, z pełnym zaangażowaniem i pasją perfumeryjną" - główny projektant marki Olivier Cresp.Mercedes-Benz perfumy uosabiają wartości producenta, jej sportowy i standardowy styl.

asygnowane mężczyźnie, który jest szykowny, wykwintny, preferuje klasykę połączoną z innowacyjnością. Perfumy Mercedes-Benz to aromaty prawdziwego sukcesu, które są dedykowane dla osób o unikatowej charyzmie i idealnej osobowości.

Copyright © E-Glamour.pl

Podobne produkty w kategorii Testery zapachów dla mężczyzn

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać