Elegancka męska teczka na laptop czarna / czerwona wyściółka marki Brodrene

chwilowy brak towaru

  • Producent: Brodrene
  • Kategoria: Teczki i aktówki
  • Rodzaj produktu: teczka
Torba Brodrene BL13

wytworna torba Brodrene BL13 wykonana ze skóry naturalnej. Priorytetem w projekcie było zachowanie prostej formy, która zachwyca swym wyglądem. Przeznaczone miejsce na laptop 15 cali z pianką zabezpieczającą gwarantuje bezpieczeństwo twojego sprzętu elektronicznego.

świetny dodatek

popularna dobrze dobrana torba, staje się czym więcej niżeli bagażem. Od teraz w każdej sytuacji, czy to w pracy, zakupach, na uczelni, podróży cz delegacji służbowej będzie to Twój nierozłączny towarzysz. Nowoczesne wzornictwo oparte na tradycyjnych wartościach i materiałach najwyższej jakości czynią z torby Brodrene BL13 wyjątkowy artykuł, bez którego się nie obejdziesz.

ergonomiczna i ergonomiczna

Projektując torbę Brodrene BL13 stawialiśmy sobie za cel nieszablonowy design, a także funkcjonalność. Dzięki miejscu na , a także kieszonkach we wnętrzu torby pomieścisz w niej wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Dostosowywany pasek na ramię pozwoli skonsolidować trafną długość w zależności od potrzeb. Metalowe stopki zabezpieczają spód torby a konkretne uszy szczególnie dobrze leżą w dłoni podczas noszenia.

Podobne produkty w kategorii Teczki i aktówki

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać