• Producent: Matrix
  • Kategoria: Stylizacja włosów
  • Postać: lakier
  • Pojemność: 500 ml

Kosmetyki Matrix Amerykańska marka MATRIX została założona w 1980 roku poprzez fryzjera Arnie Millera, jako brand zintegrowany z ofertą salonów urody. Idea przedsięwzięcia była krystaliczna: wysokiej jakości, fachowe kosmetyki do pielęgnacji, koloryzacji, i sugestia specjalistycznych terapii mających na celu sprawienie, że każda kobieta wyjdzie od fryzjera nie tylko ze gustownym obcięciem, lecz także z olśniewająco jedwabistymi, błyszczącymi włosami.

Serce firmy to pasja do kreowania nadzwyczajnego wizerunku.Entuzjazm, a także fascynacja w dążeniu do celu uplasowało kosmetyki Matrix w czołówce marek zajmujących się sprzedażą mistrzowskich produktów do włosów.

Kobieta Matrix jest zmienna, czasami uwodzi tajemniczo delikatną i szykowną stylistyką, innym razem śmiało prowokuje i intryguje swymi atutami, nieustannie podąża za modą i nowymi trendami. To właśnie dla niej marka Matrix formuje kosmetyki, które spektakularne rezultaty.

Odważna i wytworna, radosna, a także spontaniczna, pewna siebie i wsłuchująca się w bezawaryjny głos intuicji podpowiadający wizję pomysłu na nową fryzurę.optymalnie przypasowane, precyzyjne uczesanie jest równie ważne jak wysokiej jakości koloryzacja, a głównie pielęgnacja.

Z myślą o potrzebach nowoczesnych kobiet, kosmetyki Matrix wychodzą naprzeciw ich pragnieniom stale wprowadzając postępowe, bezpieczne dla zdrowia formuły. Otoczą Cię unikatową troską oferując bezawaryjną jakość, która sprawi, że Twoje włosy będą emanować rozciągliwością, objętością i blaskiem.

przepiękna fryzura jest wizytówką stylowej kobiety i prawdziwą oznaką seksapilu - wybierz kosmetyki Matrix.Copyright © E-Glamour

Podobne produkty w kategorii Stylizacja włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać