Loreal Dual Stylers Sleek and Swing, Żel wygładzający 150ml (3474630648418)

chwilowy brak towaru

  • Producent: LOREAL
  • Kategoria: Stylizacja włosów
  • Postać: żel
  • Pojemność: 150 ml

Jeżeli trudno Ci zapanować nad puszącymi się, niesfornymi włosami, sięgnij po Loreal Dual Stylers Sleek and Swing. To tak naprawdę dwa kosmetyki w jednej tubce, które aplikujesz jednym ruchem. Po nałożeniu i kreacji włosów krem-żel sprawi, iż zapomnisz o nieposłusznych, odstających we wszystkie strony kosmykach.

Twoje pasma pozostaną wygładzone aż do 72 godzin. Zachowają przy tym naturalną lekkość, świeżość i rozciągliwość, abyś mogła cieszyć się zniewalająco piękną fryzurą. W dodatku kosmetyk ten broni włosy przed działaniem destrukcyjnych czynników.

Zawarta w nim elastyna wygładza i wzmacnia włókna włosów, a kompleks Intra-Cylane broni przed działaniem wilgoci i czynników atmosferycznych oraz uniemożliwia puszeniu. Rezultat Twoje włosy są wygładzone, zdyscyplinowane, odporne na puszenie w każdych warunkach.

Fryzura jest lekka i elastyczna, a także finezyjnie utrwalona. Efekt utrzymuje się choćby do 72 godzin, dzięki czemu cały czas wyglądasz perfekcyjnie i możesz poczuć się naprawdę pewna siebie. Sposób zastosowania: Naciśnij guzik, żeby wydobyć z tuby obydwie konsystencje kremu-żelu równocześnie.

Rozetrzyj artykuł w dłoniach i rozprowadź na wilgotnych włosach, a następnie wysusz je, prostując na szczotce.

Podobne produkty w kategorii Stylizacja włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać