Testy owulacyjne 50szt + ciążowe 10szt PREMIUM

chwilowy brak towaru

  • Producent: AIDE Diagnostic Co., Ltd.
  • Kategoria: Spódnice ciążowe
Test owulacyjny AIDE OneStep o adekwatnej czułości 20mIU/ml Dlaczego AIDE OneStep test owulacyjny?

Organizm kobiety podlega stałemu biologicznemu rytmowi. Na niedługo przed owulacją kobiece ciało produkuje szerokie ilości hormonu LH (hormon luteinizujący). LH znajduje się zawsze w moczu, a jego stężenie wzrasta w środku cyklu i sprawia uwolnienie komórki jajowej z jajnika. Proces ten można podzielić na 4 fazy w których poziom hormonu LH kształtuje się następująco:

faza folikularna (pęcherzykowa): 2,40 - 12,6 mIU/ml
faza owulacyjna: 14,0 - 95,6 mIU/ml
faza lutealna: 1,00 - 11,4 mIU/ml
menopauza: 7,70 - 58,5 mIU/ml

Komórka jajowa w fazie folikularnej nie jest jeszcze uwolniona z jajnika, dlatego w tym czasie zapłodnienie nie jest jeszcze realne. Odbywa się ono dopiero w fazie owulacji.

Test owulacyjny AIDE OneStep wskazuje starannie pozytywny wynik dopiero w fazie owulacyjnej. Dlatego bardziej czułe testy owulacyjne np. O czułości 10mIU/ml mogą prowadzić do nieprawidłowego wyniku, w konsekwencji czego stosunek płciowy odbywa się zbyt wcześnie.

Każdy test znajduje jest w odrębnym szczelnym opakowaniu. W komplecie znajduje się ulotka z instrukcją w języku polskim.

Test ciążowy OneStep o czułości 10 mIU/ml Test ciążowy OneStep służy do wczesnego zdiagnozowania ciąży - poziomu HCG w moczu.

Stężenie hormonu HCG u kobiety nie będącej w ciąży wynosi typowo 5mIU/ml. Po zapłodnieniu stężenie hormonu HCG w moczu wzrasta. W momencie kiedy ostatnia menstruacja nie pojawiła się, stężenie HCG w moczu wynosi ok. 100mIU/ml i pod koniec pierwszych trzech miesięcy wzrasta do najwyższych wartości między 100.000 a 200.000mIU/ml.

Test ciążowy OneStep charakteryzuje się wysoką czułością wynoszącą 10mIU/ml.

Każdy test znajduje jest w odrębnym szczelnym opakowaniu. W komplecie znajduje się ulotka z instrukcją w języku polskim.

uzupełniające dane wartość dotyczy 50szt. Testów owulacyjnych paskowych i 10szt. Testów ciążowych paskowych.

Każdy test znajduje jest w odrębnym szczelnym opakowaniu. W zestawie znajduje się ulotka z instrukcją w języku polskim.

Podobne produkty w kategorii Spódnice ciążowe

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać