Bubaland Śpiworek do spania wiewiórki wiosna lato

chwilowy brak towaru

  • Producent: Bubaland
  • Kategoria: Śpiworki dla dzieci

Śpiworek niemowlęcy do spania wiewiórki 1 Tog letni

Jeśli szukasz dla swojego maluszka śpiworka do spania, który będzie szczególnie przyjemny w dotyku, komfortowy, a równocześnie zapobiegnie rozkopywaniu się dziecka w nocy, trafiłeś znakomicie!

Grubość śpiworka 1.0 Tog: Jest to śpiworek letni, pasuje do pomieszczeń gdzie panuje temperatura między 22 - 24 ºC
Grubość śpiworka 2.5 Tog: Jest to śpiworek całoroczny, nadaje się do pomieszczeń gdzie panuje temperatura pomiędzy 19 - 21 ºC

Śpiworek dla dziecka - 100% bawełny

Zewnętrzna strona śpiworka tworzona jest z 100% kolorowej bawełny, natomiast środek z mięciutkiej białej flaneli. Produkty stworzone z tego materiału znamionuje przyjemna miękkość oraz niezwykła wytrzymałość.


Śpiworek w wiewiórki ze specjalnym zapięciem

Większość dzieci przejawia tendencję do rozkopywania się - w nocy,także za dnia. Żeby temu zapobiec, w śpiworku producenta Bubaland zastosowaliśmy genialne rozwiązanie: rozpięciu śpiworka zapobiega kierunek spinania - od góry do dołu. Dzięki czemu Twój maluszek nie będzie się odkrywał i nie narazi się na przykład na panujący w pomieszczeniu chłód czy przeciągi. W okolicach paszek znalazły się na dodatek delikatne gumki, które przytrzymują śpiworek na trafnej wysokości.

świetny śpiworek do spania

Postaw na jakość - zapewnij swojemu dziecku wygodę, bezpieczeństwo i zdrowy, konkretny sen, wybierając śpiworek Bubaland, tworzony w 100% z bawełny, antyalergiczny i zapobiegający rozkopywaniu się. To szczegóły, które naprawdę robią różnicę!

Podobne produkty w kategorii Śpiworki dla dzieci

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać