• Producent: Bubaland
  • Kategoria: Śpiworki dla dzieci

Śpiworek do spania wiewiórki wiosna / lato

Jeśli szukasz dla swojego maluszka śpiworka do spania, który będzie szczególnie przyjemny w dotyku, komfortowy, a równocześnie zapobiegnie rozkopywaniu się dziecka w nocy, trafiłeś znakomicie!

Śpiworek dla dziecka - 100% bawełny

Zewnętrzna strona śpiworka wyprodukowana jest z 100% kolorowej bawełny, natomiast środek z mięciutkiej białej flaneli. Produkty tworzone z tego materiału znamionuje zdolność pochłaniania wilgoci, przyjemna miękkość, a także niezwykła trwałość.

Śpiworek w wiewiórki ze specjalnym zapięciem

Większość dzieci przejawia tendencję do rozkopywania się - w nocy,także za dnia. Żeby temu zapobiec, w śpiworku firmy Bubaland zastosowaliśmy idealne rozwiązanie: rozpięciu śpiworka zapobiega kierunek zapinania - od góry do dołu. Dzięki czemu Twój maluszek nie będzie się odkrywał i nie narazi się na przykład na panujący w pomieszczeniu chłód czy przeciągi. W okolicach paszek znalazły się na dodatek delikatne gumki, które przytrzymują śpiworek na optymalnej wysokości.

znakomity śpiworek do spania

Postaw na jakość - zapewnij swemu dziecku wygodę, bezpieczeństwo i zdrowy, konkretny sen, wybierając śpiworek Bubaland, wytworzony w 100% z bawełny, antyalergiczny i zapobiegający rozkopywaniu się. To detale, które naprawdę robią różnicę!

Podobne produkty w kategorii Śpiworki dla dzieci

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać