Bubaland Śpiworek do spania las wiosna lato

chwilowy brak towaru

  • Producent: Bubaland
  • Kategoria: Śpiworki dla dzieci

Śpiworek niemowlęcy do spania las 1 Tog letni

Jeśli szukasz dla swojego maluszka śpiworka do spania, który będzie wyjątkowo miły w dotyku, wygodny, a równocześnie zapobiegnie rozkopywaniu się dziecka w nocy, trafiłeś idealnie!

Grubość śpiworka 1.0 Tog: Jest to śpiworek letni, pasuje do pomieszczeń gdzie panuje temperatura między 22 - 24 ºC
Grubość śpiworka 2.5 Tog: Jest to śpiworek całoroczny, pasuje do pomieszczeń gdzie panuje temperatura pomiędzy 19 - 21 ºC

Śpiworek dla dziecka - 100% bawełny

Zewnętrzna strona śpiworka produkowana jest z 100% kolorowej bawełny, natomiast środek z mięciutkiej białej flaneli. Produkty tworzone z tego materiału charakteryzuje przyjemna miękkość, a także niezwykła wytrzymałość.


Śpiworek las ze specjalnym zapięciem

Większość dzieci przejawia tendencję do rozkopywania się - w nocy,na dodatek za dnia. Żeby temu zapobiec, w śpiworku producenta Bubaland zastosowaliśmy nadzwyczajne rozwiązanie: rozpięciu śpiworka uniemożliwia kierunek zapinania - od góry do dołu. Dzięki czemu Twój maluszek nie będzie się odkrywał i nie narazi się na przykład na panujący w pomieszczeniu chłód czy przeciągi. W okolicach paszek znalazły się ponadto delikatne gumki, które przytrzymują śpiworek na stosownej wysokości.

nieprzeciętny śpiworek do spania

Postaw na jakość - zapewnij swojemu dziecku wygodę, bezpieczeństwo i zdrowy, konkretny sen, wybierając śpiworek Bubaland, tworzony w 100% z bawełny, antyalergiczny i zapobiegający rozkopywaniu się. To detale, które naprawdę robią różnicę!

Podobne produkty w kategorii Śpiworki dla dzieci

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać