Śpiwór wełniany dla dzieci marki Wooltex

chwilowy brak towaru

  • Producent: WOOLTEX
  • Kategoria: Śpiworki dla dzieci
Śpiwór wełniany dziecięcy to stuprocentowa wełna owcza, starannie obszyta elanobawełną. Jest to doskonałe rozwiązanie na wszystkiego typu wycieczki, gdyż masaż oferowany poprzez naturalne włosie pomaga łatwiej się zrelaksować i przyspiesza zasypianie.
Śpiwór może być użytkowany w każdych warunkach i gwarantuje optymalną temperaturę, a także wilgotność ciała dziecka w czasie snu niezależnie od otoczenia.
spinany na zamek. Zapewni ciepło i w trakcie zimowych spacerów.
Długość: 90cm.
Szerokość: 45cm


Opis działania:
poprzez ogrzanie i delikatny masaż obniżają napięcie mięśni, pobudzają zakończenia nerwowe, łagodzą bóle pochodzenia reumatycznego i rozszerzają zakres ruchów w stawach, Ocieplacze posiadają użycie po zabiegach fizykalnych (parafinoterapii, kąpielach, elektroterapii) w celu przedłużenia działania efektu grzejnego.
wykorzystanie:
Wyroby znajdują wykorzystanie w rehabilitacji leczniczej osób dotkniętych chorobą reumatoidalna, zwyrodnieniowa stawów i kregosłupa, nerwobóle pourazowe, bóle reumatyczne. Sluża do codziennego wykorzystania.
Przeciwwskazania:
Nie należy stosować u osób uczulonych na wełne owczą.
Ostrzeżenia:
Nie należy przykładac wyrobów wysokorunnych do miejsc skaleczonych i ran otwartych. W sytuacji użytkowania ocieplaczy przez nieduże dzieci należy zwracać uwagę na możliwość oderwania zapięć guzików lub kolków.

Podobne produkty w kategorii Śpiworki dla dzieci

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać