Jack wolfskin Buty trekkingowe dla dzieci mtn attack 3 xt texapore low k ebony / orange - 36

chwilowy brak towaru

  • Producent: Jack Wolfskin
  • Kategoria: Pozostałe obuwie dziecięce

Nowy dzień, nowa przygoda: w lekkim, nieprzemakalnym MTN ATTACK 3 XT TEXAPORE LOW z innowacyjnym designem dzieci mogą w pełni radować się dniem – w górach albo w mieście. Specjalna międzypodeszwa z tworzywa EVA amortyzuje każdy krok, dzięki czemu buty są niezwykle wygodne.

Jest to szczególnie ważne w trakcie dłuższych wędrówek. Przez góry, lasy i łąki – buty z profilowaną, gumową podeszwą zewnętrzną zapewniają przyczepność nawet na błotnistym, nierównym podłożu. Nawet w najsilniejszym deszczu bezusterkowo gwarantują suchość dziecięcym stopom.

Jest to zasługa naszej sprawdzonej membrany TEXAPORE. Ponieważ buty zostały stworzone wyłącznie z tworzyw plastikowych, są wyjątkowo nietrudne w pielęgnacji. Dzięki lubianemu wyglądowi, a także barwnym akcentom dzieci mogą spokojnie nosić te buty także w mieście.

informacje dopełniające: lekka cholewka z materiałów plastikowych i konfekcyjnych TEXAPORE: nieprzemakalna, oddychająca membrana miękki kołnierz zapewniający stały komfort podeszwa na wędrów

Podobne produkty w kategorii Pozostałe obuwie dziecięce

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać