L'OREAL ABSOLUT REPAIR GOLD KREM TERMOOCHRONNY DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH 125ML, E2988000 Ocena produktu:

od 41,99 PLN

oszczędzasz do 30%

  • Producent: L`Oreal
  • Kategoria: Pozostałe kosmetyki do włosów
Oferty (2)
Opis produktu

Krem termiczny Loreal Absolut Repair Blow-Dry Cream to niesamowity kosmetyk do stylizacji włosów przy użyciu wysokiej temperatury. Ten specyfik to część kolekcji Gold Quinoa + Protein, która zastąpiła tradycyjną wersję Absolut Repair Lipidium.towar asygnowany jest do włosów zniszczonych, uwrażliwionych, osłabionych, łamliwych i trudnych do ułożenia.

Skutecznie zabezpiecza pasma przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury z narzędzi do kreacji (suszarki, prostownicy czy lokówki). Dzięki temu wyrobowi modelowanie pasm jest o sporo bardziej bezpieczne i nie niszczy wrażliwych i delikatnych pukli.

Co więcej, ten specyfik przyspiesza i ułatwia proces kreacji - aktywuje się w kontakcie z wysoką temperaturą i wzmacnia pożądany efekt. Włosy są więc cudownie gładkie, błyszczące, sypkie i miękkie (jeśli je prostujesz) również elegancko pofalowane, połyskujące i przyjemne w dotyku (gdy używasz lokówki).Krem termiczny Loreal Absolut Repair bazuje na dwóch niepowtarzalnych składnikach: komosie ryżowej (quinoa) oraz białku pszenicznym.

Te części odżywiają, regenerują i wzmacniają zniszczone i problematyczne włosy. Nadzwyczajnie współgrają z pasmami rozjaśnianymi, nieraz farbowanymi czy intensywnie stylizowanymi. Zabezpieczają przed czynnikami zewnętrznymi, chronią przed łamaniem, kruszeniem i rozdwajaniem się włosów.

proponują także cudowny lśnienie włosów.Po zastosowaniu kremu termicznego Loreal Absolut Repair włosy stają się cudownie wygładzone, nawilżone, przyjemne w dotyku. Łatwo się rozczesują, są miękkie i lekkie.

towar nie obciąża uczesania i nie pozostawia na puklach tłustej warstwy. Szczególnie błyskawicznie się wchłania i pozwala na zabiegi stylizacyjne na najwyższym profesjonalnym poziomie.objętość:125ml

Podobne produkty w kategorii Pozostałe kosmetyki do włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać