Kerastase - K lift vertige 75 ml (3474630564732) Ocena produktu:

od 177,00 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Kerastase
  • Kategoria: Pozostałe kosmetyki do włosów
Oferty (2)
Opis produktu

KĄPIEL ODŻYWCZA 1

Szampon odżywczy 1 od Kérastase przeznaczony jest do włosów suchych, uwrażliwionych i szorstkich w dotyku, które trudno się rozczesują.

Kąpiel Odżywcza 1 od Kérastase mieści kremową i delikatną konsystencję, która genialnie się pieni i rozprowadza. Towar skrupulatnie oczyszcza i odżywia włosy, a także skórę głowy. Powoduje, że włosy stają się lekkie, odżywione i pełne blasku. Są także stosownie przygotowane do dalszej pielęgnacji. Finezyjna kompozycja zapachowa zagwarantuje dodatkową przyjemność dla zmysłów.

Nanieść niewielką liczba kąpieli na wilgotne włosy. Masować skórę głowy kolistymi ruchami. Zemulgować, następnie dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność można powtórzyć pozostawiając artykuł poprzez kilka chwil na włosach.

Kąpiel Odżywcza 1 Nutritive Kérastase świetnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Powoduje, że suche włosy stają się miękkie w dotyku i dogłębnie odżywione. Pasma odzyskują swoją gładkość, nabierają połysku oraz łatwiej się rozczesują. Kąpiel do włosów suchych swoją efektywność zawdzięcza technologii Irisome Complexe oraz optymalnie dopasowanym składnikom:

  • Intra-cylany - cząsteczka zawiera mineralny komponent, który wnika w strukturę suchych włosów i udoskonala ich kondycję.
  • Polimer PQ6 - pozostawia na powierzchni włosa odżywczą powłokę, dzięki niemu przesuszone włosy stają się miękkie w dotyku.
  • Lipidy - natłuszczają włókno przesuszonych włosów.
  • Mikroskładniki odżywcze Gluco-Active, dzięki nim cała długość włókna włosa jest chroniona i wzmocniona.

technika Irisome Complexe z wyciągiem z mleczka pszczelego zapewnia długofalowe działanie zmiękczające oraz zwiększające połysk. Wyciąg z irysa chroni włosy przed utlenianiem i przedłuża działanie odżywcze.

Kąpiel Odżywcza Bain Satin 1 sprawia, iż włosy odzyskują połysk, stają się miękkie w dotyku i odżywione. Kąpiel otula suche włosy, gwarantując im adekwatny poziom odżywienia. Produkt wygładza powierzchnię włosów, dzięki czemu stają się łatwiejsze w rozczesywaniu.

pojemność 1000 ml

Podobne produkty w kategorii Pozostałe kosmetyki do włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać