mama olejek do masażu miejsc intymnych 50ml marki Weleda

chwilowy brak towaru

  • Producent: Weleda
  • Kategoria: Pozostałe ciąża i macierzyństwo
artykuł sugerowany przez specjalistów Olejek regularnie stosowany przygotowuje tkanki krocza do porodu, wzmacnia jego sprężystość i działa ochronnie dzięki temu można uniknąć zabiegu nacięcia. Dzięki połączeniu łagodnego olejku migdałowego i bogatego w witaminę E olejku z kiełków pszenicy masaż z użyciem olejku Weleda MAMA ulepsza ukrwienie, działa rozluźniająco i wspomaga elastyczność. Łagodna mieszanka naturalnych olejków eterycznych jest przypasowana do wrażliwego obszaru. To specjalnie wyprodukowany naturalny produkt pielęgnacyjny polecany poprzez specjalistów.

Olejek do masażu miejsc intymnych należy stosować regularnie od 34 tygodnia ciąży. Bardzo należycie tolerowany poprzez skórę nadwrażliwą co zostało potwierdzone dermatologicznie. Olejek Weleda MAMA tylko z naturalnych składników. Nie posiada plastikowych substancji barwiących, zapachowych oraz konserwujących ani surowców na bazie olejów mineralnych.

Sposób użycia: Masaż miejsc intymnych należy przeprowadzać 3-4 razy w tygodniu (średnio co drugi dzień) i powinien on trwać każdorazowo od 5 do 10 minut. Przed rozpoczęciem masażu należy pamiętać o skorzystaniu z toalety i starannej higienie miejsc intymnych oraz dłoni, zwracając szczególną uwagę na przestrzenie pod paznokciami. Okolicę krocza należy masować do momentu, gdy pojawi się uczucie subtelnego mrowienia. Po zakończeniu masażu resztki olejku z okolicy krocza należy zmyć ciepłą wodą.

towar został pozytywnie oceniony poprzez „Öko-Test" pojemność: 50 ml
Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać