Ritex żel wspomagający poczęcie 32ml. Nr 1 w Niemczech

chwilowy brak towaru

 • Producent: Ritex GmbH
 • Kategoria: Pozostałe ciąża i macierzyństwo
Kinderwunsch żel wspomagający zapłodnienie Żel Ritex Kinderwunsch jest środkiem medycznym wykorzystywanym dopochwowo, wspomagającym zapłodnienie. Dzięki idealnym właściwościom nawilżającym i poślizgowym minimalizuje suchość pochwy (wywołaną np. Stresem, przyjmowaniem leków itd.).

Kliniczne badania In vitro wykazały, iż przy użyciu żelu Ritex Kinderwunsch nasienie wyjątkowo poprawnie zachowuje swoje atrybuty, takie jak ruchliwość, żywotność, morfologia i integralność chromatyny, ważnych dla produktywnego zapłodnienia. Więcej danych a także wykaz naszych badań dermatologicznych i klinicznych na stronie www.kinderwunsch-gleitmittel.de.

Co eksponuje żel Ritex Kinderwunsch? Większość żeli poślizgowych tworzona jest do wykorzystywania w czasie dni niepłodnych, kiedy wartość pH śluzu pochwy jest zbyt kwaśna, a tym samym niekorzystna dla plemników. Na dodatek ciśnienie osmotyczne wielu żeli poślizgowych jest szczególnie wysokie, przez co dynamiczność plemników jest ograniczona bądź ulega choćby zahamowaniu.

Żel Ritex Kinderwunsch został natomiast tak tworzony, iż decydujące cechy wartości pH i ciśnienia osmotycznego zostają rewelacyjnie zachowane w naturalnej normie. Lepkość żelu Ritex Kinderwunsch jest zbliżona do lepkości śluzu szyjkowego dni płodnych, przez co plemniki mogą się niezwykle należycie poruszać. Dodatkowo żel Ritex Kinderwunsch nie mieści konserwantów, a poprzez to jest istotnie finezyjny dla plemników.

 • łagodny dla plemników ( wg. Badań klinicznych In vitro)
 • lepkość optymalna dla intensywności plemników
 • o naturalnej wartości pH ejakulatu i śluzu szyjkowego
 • zachowuje ekologiczne ciśnienie osmotyczne
 • bez konserwantów
 • wyselekcjonowane minimalistycznce o najwyższej jakości
 • produkowane dzięki najlepszej technologii niemieckiej
 • regularne, ścisłe kontrole
 • zgłoszone do urzędu patentowego

Kiedy należy używać żelu Ritex Kinderwunsch? Żelu Ritex Kinderwunsch należy używać w dni płodne kobiety ( 6 dni na proces: 4 dni przed owulacją, w dniu owulacji oraz dzień po niej). Najwyższe prawdopodobieństwo zapłodnienia zachodzi w dniu owulacji. Ponieważ plemniki w damskich narządach płciowych mogą przeżyć nawet do 5 dni, to stosunek bez zabezpieczenia choćby na 4 dni przed owulacją może prowadzić do zapłodnienia. 24 godziny po owulacji komórka jajowa jest osiągalna dla plemników, dlatego także może zostać zapłodniona.

dane dodatkowe W zestawie znajduje 8 jednorazowych aplikatorów. W każdym z aplikatorów znajduje się 4ml żelu. Do zestawu załączona jest ulotka w języku polskim.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe ciąża i macierzyństwo

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać