Mamo-tato poduszka dla ciężarnych kobiet zygzak szary

chwilowy brak towaru

  • Producent: MAMO-TATO
  • Kategoria: Pozostałe ciąża i macierzyństwo

WIELOFUNKCYJNA PODUSZKA DLA CIĘŻARNEJ - ROZBIERALNA

atuty:

- Poduszka dla ciężarnej pozostała zaprojektowana takjednocześnie dać podparcie dla pleców, brzucha oraz kolan, bez zbędnego zajmowania miejsca w łóżku. Wspiera naturalne ułożenie kobiety na lewym boku, pozycji zalecanej poprzez lekarzy, która zapewnia większy napływ krwi do płodu.


- Jej wielkość (170 cm - długość) i miękkość iż poduszka może zostać użyta jako bezpieczny kojec dla dziecka.

- Można prać w pralce samoczynnej w temp 40 poziomów,

- wspaniale służy po porodzie jako poduszka do karmienia piersią, gwarantując mamie i dziecku najdogodniejszą pozycję. Pozwala matce na rozluźnienie ramion i karku, odciążając kręgosłup.


- Poduszka idealna jako asekuracja i wsparcie w trakcie wypoczynku, zabawy lub przy pierwszych próbach siadania. (uwaga najlepiej, jeśli dziecko samo się uczy siedzenia, wymuszanie pozycji siedzącej może być niekorzystne dla dziecka. Dlatego radzimy używać poduszki jako podpórki dla dziecka w krótkich okresach czasu),

- dzianina jest przychylna dla skóry niemowlęcia, nie sprawia podrażnień i alergii - towar polski,


Bezpieczeństwo

Wiedząc iż maleństwo spędzi niemało godzin na podusi, zainwestowaliśmy w bezpieczeństwo Waszych pociech. Wypełnieniem rogala jest włókno składające się z tysięcy kuleczek - FILLBALL.
FILLBALL produkowany jest na bazie skrupulatnie wyselekcjonowanego, progresywnego włókna poliestrowego z apreturą silikonową. Każde pojedyncze włókienko jest spiralnie skręcone i na całej swojej długości ma wydrążony kanalik gwarantujący stosownyą cyrkulację powietrza i sprężystość. Specjalny trójwymiarowy skręt zwiększa puszystość.

tkanina, wypełnienie, a także nici, którymi uszyty jest ten produkt posiadają potrzebne atesty poświadczające, że każdy z tych surowców spełnia najściślejsze wymagania humanoekologiczne dotyczące towarów dla dzieci.

towar antyalergiczny. Całość można prać w pralce w 40 poziomach.

Długość: 170 cm

Zygzak szary

Podobne produkty w kategorii Pozostałe ciąża i macierzyństwo

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać