Bcb Suszarka do butów i rękawiczek bushmen + darmowy zwrot (bu2sgdr)

chwilowy brak towaru

  • Producent: BCB
  • Kategoria: Pozostałe akcesoria obuwnicze
Suszarka do butów i rękawiczek Bushmen o mocy 10 W to urządzenie, które pozwoli wysuszyć i ogrzać obuwie oraz rękawice podczas zimy.

Elektryczna suszarka Bushmen może być używana do suszenia obuwia codziennego, sportowego i militarnego, dzięki temu jest {pomocn|przydatn)a nie tylko zimą, ale również w okresie całego roku. Niewielkie rozmiary urządzenia umożliwiają dodatkowo suszenie rękawic, czapek oraz odzieży w sposób punktowy.

Działanie urządzenia jest niezwykle proste, grzałki suszarki należy umieścić w mokrych butach/rękawicach i po włączeniu do sieci, w zależności od stopnia przemoczenia pozostawić na kilka lub kilkanaście godzin. Suszarka nagrzewa się powoli, stopniowo odparowując wodę, co zapobiega sztywnieniu materiału i ewentualnym uszkodzeniom skóry. Otwory w obudowie grzałek zapewniają równomierną cyrkulację ciepłego powietrza i tym samym efektywniejsze osuszanie.

Niewielkie rozmiary suszarki pozwalają zabrać ją ze sobą podczas wyjazdu w góry, wędrówki szlakiem, sprawdzi się również podczas zimy spędzanej w mieście.
Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać