UVEX Kid 2 Kask rowerowy Dzieci, dolly 46-52cm 2019 Kaski dla dzieci

chwilowy brak towaru

  • Producent: UVEX
  • Kategoria: Pozostała odzież dziecięca

barwny kask Uvex wspaniały dla najmłodszych dzieci - KID 2 rozmiar: XS - obwód głowy 46-52cm Kask dla maluszków w wieku 1-3 lat. Te kolorowe, ultralekkie kaski są perfekcyjne dla najmłodszych, przewożonych w rowerowych siodełkach.

Kask przystosowany do zamocowania diody triangle (przystępna oddzielnie). W kasku pozostała użyta technologia Inmould, która formuje skrajnie bezpieczną i zrównoważoną konstrukcje kasku, wraz z genialną wentylacją.

Z kolei system IAS umożliwia dobranie kasku do kształtu głowy przy pomocy jednej ręki. Natomiast system Monomatic jest to zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka przy pomocy jednej ręki.

ponadto wśród zalet kasku kid 2 należy wspomnieć o 8 kanałach wentylacyjnych, a także siatce chroniącej przed owadami. W dodatku w kasku znajduje się wyjmowana wyściółka typu basic, nadająca się do prania. Kolorowa i wesoła kolorystyka sprawia, iż kask przypadnie do gustu zarówno dziewczynkom jak i chłopakom.

Wśród głównych zalet kasku Kid 2 należy wymienić: technika Inmould, tworząca ekstremalnie bezpieczną i stabilną konstrukcje kasku, wraz z nieprzeciętną wentylacją Spełniający normy: EN 1078 / TÜV GS / CE System IAS, który pozwala na dostosowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki System Monomatic- to zamek blokujący, który zezwala na wielostopniową regulację paska podbródka za pomocą jednej ręki 8 kanałów wentylacyjnych Siatka broniąca przed owadami Waga od 185g System FAS, pozwalający na proste dostosowanie długości pasków do własnych potrzeb.

dzięki temu kask leży konkretnie na głowie, nie mając możliwości ześlizgnięcia się, choćby w trakcie gwałtownego uderzenia Kask dopasowany do lampki triangle LED

Podobne produkty w kategorii Pozostała odzież dziecięca

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać