UVEX Kid 2 Kask rowerowy Dzieci, desert 46-52cm 2019 Kaski dla dzieci, K0862

chwilowy brak towaru

  • Producent: UVEX
  • Kategoria: Pozostała odzież dziecięca

kolorowy kask Uvex świetny dla najmłodszych dzieci - KID 2 rozmiar: XS - obwód głowy 46-52cm Kask dla maluszków w wieku 1-3 lat. Te kolorowe, ultralekkie kaski są genialne dla najmłodszych, przewożonych w rowerowych siodełkach.

Kask przypasowany do zamocowania diody triangle (dostępna oddzielnie). W kasku pozostała zastosowana technika Inmould, która wytwarza arcytrudnie bezpieczną i jednostajną konstrukcje kasku, wraz z idealną wentylacją.

Z kolei system IAS umożliwia dopasowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki. Natomiast system Monomatic jest to zamek blokujący, który zezwala na wielostopniową regulację paska podbródka przy pomocy jednej ręki.

na dodatek wśród zalet kasku kid 2 należy wspomnieć o 8 kanałach wentylacyjnych, a także siatce chroniącej przed owadami. Ponadto w kasku znajduje się wyjmowana wyściółka typu basic, nadająca się do prania. Kolorowa i wesoła kolorystyka sprawia, że kask przypadnie do gustu jednocześnie dziewczynkom jak i chłopakom.

Wśród głównych zalet kasku Kid 2 należy wymienić: technologia Inmould, wytwarzająca arcytrudnie bezpieczną i stabilną konstrukcje kasku, wraz z idealną wentylacją Spełniający normy: EN 1078 / TÜV GS / CE System IAS, który umożliwia dostosowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki System Monomatic- to zamek blokujący, który umożliwia wielostopniową regulację paska podbródka przy pomocy jednej ręki 8 kanałów wentylacyjnych Siatka chroniąca przed owadami Waga od 185g System FAS, zezwalający na proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb.

dzięki czemu kask leży potężnie na głowie, nie mając możliwości ześlizgnięcia się, choćby w trakcie gwałtownego uderzenia Kask przystosowany do lampki triangle LED

Podobne produkty w kategorii Pozostała odzież dziecięca

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać