• Producent: UVEX
  • Kategoria: Pozostała odzież dziecięca

kolorowy kask Uvex perfekcyjny dla najmłodszych dzieci - KID 2 wymiar: XS - obwód głowy 46-52cm Kask dla maluszków w wieku 1-3 lat. Te kolorowe, ultralekkie kaski są doskonałe dla najmłodszych, przewożonych w rowerowych siodełkach.

Kask dopasowany do zamocowania diody triangle (przystępna oddzielnie). W kasku została wykorzystana technika Inmould, która stwarza ekstremalnie bezpieczną i jednostajną konstrukcje kasku, wraz z wyśmienitą wentylacją.

Z kolei system IAS zezwala na dobranie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki. Natomiast system Monomatic jest to zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka przy pomocy jednej ręki.

na dodatek wśród zalet kasku kid 2 należy wspomnieć o 8 kanałach wentylacyjnych i siatce broniącej przed owadami. Ponadto w kasku znajduje się wyjmowana wyściółka typu basic, nadająca się do prania. Kolorowa i wesoła kolorystyka powoduje, iż kask przypadnie do gustu równocześnie dziewczynkom jak i chłopakom.

Wśród głównych zalet kasku Kid 2 należy wymienić: technologia Inmould, tworząca arcytrudnie bezpieczną i zrównoważoną konstrukcje kasku, wraz z wspaniałą wentylacją Spełniający normy: EN 1078 / TÜV GS / CE System IAS, który umożliwia dobranie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki System Monomatic- to zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka przy pomocy jednej ręki 8 kanałów wentylacyjnych Siatka chroniąca przed owadami Waga od 185g System FAS, zezwalający na proste dobranie długości pasków do własnych potrzeb.

dzięki czemu kask leży solidnie na głowie, nie mając możliwości ześlizgnięcia się, choćby podczas gwałtownego uderzenia Kask dostosowany do lampki triangle LED

Podobne produkty w kategorii Pozostała odzież dziecięca

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać