• Producent: Memo
  • Kategoria: Pozostała moda i styl
Półbuty typu adidasy na rzepy ze skóry licowej asygnowane równocześnie dla chłopców jak i dziewczynek w wieku przedszkolnym i szkolnym używane jako obuwie do użytkowania zewnętrznego, dzięki któremu możliwa jest kontynuacja profilaktycznego i korekcyjnego działania systemu. Niesprężysty zapiętek i w zależności od koloru przystępny z nową jak i standardową podeszwą MEMO. W celu zwiększenia wytrzymałości nosków butów, zastosowaliśmy uzupełniającą ochronę przeciw zadrapaniom.
Do produkcji obuwia Memo wykorzystywane są najwyższej jakości materiały. Wierzchnia i wewnętrzna część buta wytworzona jest z naturalnych, miękkich skór kozich, wyśmienitych dla stopy dziecka. Skóry te w sposób naturalny dostosowują się do stopy, tym samym rozszerzają komfort stosowania. Elastyczna i elastyczna antypoślizgowa podeszwa diagnostyczna z systemem ponumerowanych stref pozwala przez ścieranie się określić czy stopy dziecka są zdrowe.
Dający możliwość bieżącego monitorowania stanu stóp oraz natychmiastowej reakcji. Specjalny, odstawiony kształt podeszwy w dodatku stabilizuje stopę i zapewnia prawidłowe jej ułożenie podczas chodu.
cechy bucików:
Wierzch: skóra licowa kozia
podszycie: skóra naturalna
Podeszwa: sprężysta, antypoślizgowa, diagnostyczna, obcas Thomasa, usztywniona pięta.
Możliwość zastosowania wkładki korekcyjnej
Gatunek I
rozmiar buta a długość wkładki:
22 - 14,7 cm
23 - 15,3 cm
24 - 16,0 cm
25 - 16,7 cm
26 - 17,3 cm
27 - 18,0 cm
28 - 18,7 cm
29 - 19,3 cm
30 - 21,0 cm
31 - 20,7 cm
32 - 21,3 cm
33 - 22,0 cm
34 - 22,7 cm
35 - 23,3 cm
36 - 24,0 cm
37 - 24,7 cm
38 - 25,3 cm
Diagnostyczna podeszwa Memo

Przeznaczenie
- profilaktyka wad stóp i kolan
- diagnostyka
- korekcja z wykorzystaniem wkładki
rekomendowany przez specjalistów:
  • produkt uzyskał pozytywną opinię „Centrum Zdrowia Dziecka.
  • System Memo otrzymał nagrodę specjalną w kategorii Profilaktyka Zdrowotna podczas XIII Targów Sprzętu Rehabilitacyjnego i Sprzętu dla Osób Niepełnosprawnych.
  • System Memo jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji artykułów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i produktów Biobójczych jako artykuł medyczny.

Jak zintegrować wymiar?
Odrysowujemy stopę dziecka na kartce papieru, paluszki muszą być wyprostowane, a stopa powinna na całej długości opierać się o podłoże. Nie dociskamy długopisu do stopy, tylko robimy swobodny obrys, następnie określamy długość odrysowanej stopy mierząc odcinek od końca obszernego palca do środka pięty. Długość wkładki ma być większa od długości stopy o 0,5 cm.

Podobne produkty w kategorii Pozostała moda i styl

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać