SKARPETY BEZUCISKOWE DEOMED BAMBOO Popiel 43-46

chwilowy brak towaru

  • Producent: Jjw
  • Kategoria: Pozostała moda i styl
Skarpety bezuciskowe DEO BAMBOOSpecjalna konstrukcja cholewki gwarantuje brak ucisku – nie tamuje przepływu krwi. Minimalna domieszka włókna Lycra® w całym wyrobie sprawia nadzwyczajne przyleganie do nóg i równocześnie maksymalną elastyczność – komfort nawet dla opuchniętych nóg.

Niezwykła finezyjność w dotyku przędzy bambusowej w połączeniu z bezszwowym łączeniem nad palcami zagwarantuje wygodę osobom o szczególnie wrażliwych stopach,np. Stopach cukrzycowych.

Naturalne, trwałe atrybuty antybakteryjne przędzy bambusowej są wzmocnione zastosowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą Sanitized® (szwajcarska licencja Sanitized®), co zagwarantuje niemal całkowitą eliminację mikrobów i mocne działanie antyzapachowe. Naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci sprawia relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpetki jedyne w swoim typu, o nadzwyczaj wydajnym działaniu antybakteryjnym i antygrzybiczym, zapobiegają przykremu zapachowi podczas użytkowania.

Skarpetki przeznaczone bardzo dla osób z zaburzeniami krążenia oraz dla diabetyków. W ramach profilaktyki - dla wszystkich.

Dlaczego z przędzy bambusowej, a nie z tradycyjnej bawełnianej?
- Dlatego, iż przędza uzyskana z bambusa ma niespotykane naturalne cechy bakteriostatyczne i higroskopijne. Tych atrybuty nie ma niestety konwencjonalna przędza z bawełny.

dzięki temu powstały niepowtarzalne na skalę światową skarpetki, które są inne aniżeli wszystkie, które do tej pory nosiliśmy.

- Podwójnie higieniczne: przędza bambusowa posiada naturalne trwałe właściwości antybakteryjne, zostały one w dodatku wzmocnione wbudowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą na szwajcarskiej licencji Sanitized® (nr licencji 1594.00) co gwarantuje niemal całkowitą eliminację mikrobów, a co z tego wynika zapobiega powstawaniu przykrych zapachów. Dzięki tym właściwościom skarpetki pełnią ponadto rolę "wiecznego dezodorantu". Skarpetki nie tracą swych parametry nawet po wielokrotnych praniach.
- Bezszwowe i wyjątkowo subtelne: przyjemne w dotyku jak jedwab, otulają stopy pieszczotliwą miękkością. Bezszwowe łączenie nad palcami zapewnia w połączeniu z miękkością przędzy maksymalny komfort używania, nawet dla osób o szczególnie wrażliwych stopach, a w szczególności stopach cukrzycowych.
- Zupełnie bezuciskowe: specjalna kompozycja cholewki, a także nowoczesne włókno LYCRA® wykorzystane w ściągaczu zagwarantuje jej idealne, bezuciskowe dostosowanie do kształtu stopy. Specjalny splot ściągacza zapewnia stosowne przyleganie i zupełny brak ucisku - nie tamuje przepływu krwi. Bezuciskowość jest ważna dla wszystkich,wyjątkowo ważna jest dla osób z zaburzeniami krążenia oraz cierpiących na cukrzycę!
- Oddychające: naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci sprawia relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpety posiadają Szwajcarski atest Doskonałości: "Sanitized - the built-in antimicrobial protection".

mają, jako wyrób medyczny oznakowanie CE.

Skład: przędza bambusowa przędza bambusowa 72%, poliamid 25%, Lycra® 3%, apretura Sanitized®

[img-2884-left-thickbox_default]

Podobne produkty w kategorii Pozostała moda i styl

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać