Skarpety bezuciskowe deomed bamboo popiel 39-42 marki Jjw

chwilowy brak towaru

  • Producent: Jjw
  • Kategoria: Pozostała moda i styl
Skarpety bezuciskowe DEO BAMBOOSpecjalna konstrukcja cholewki zapewnia brak ucisku – nie tamuje przepływu krwi. Niewielka domieszka włókna Lycra® w całym wyrobie powoduje wyśmienite przyleganie do nóg i jednocześnie maksymalną sprężystość – komfort choćby dla opuchniętych nóg.

Niezwykła delikatność w dotyku przędzy bambusowej w połączeniu z bezszwowym łączeniem nad palcami gwarantuje wygodę osobom o bardzo wrażliwych stopach,np. Stopach cukrzycowych.

Naturalne, trwałe cechy antybakteryjne przędzy bambusowej są umocnione zaimplementowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą Sanitized® (szwajcarska licencja Sanitized®), co zagwarantuje niemal całkowitą eliminację mikrobów i potężne działanie antyzapachowe. Naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci sprawia relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpetki jedyne w swym typu, o nadzwyczaj wydajnym działaniu antybakteryjnym i antygrzybiczym, uniemożliwiają przykremu zapachowi w trakcie użytkowania.

Skarpetki asygnowane wyjątkowo dla osób z zaburzeniami krążenia, a także dla diabetyków. W ramach profilaktyki - dla wszystkich.

Dlaczego z przędzy bambusowej, a nie z klasycznej bawełnianej?
- Dlatego, że przędza uzyskana z bambusa ma nieprzeciętne naturalne parametry bakteriostatyczne i higroskopijne. Tych cechy nie posiada niestety konwencjonalna przędza z bawełny.

dzięki temu powstały unikalne na skalę światową skarpetki, które są inne aniżeli wszystkie, które do tej pory nosiliśmy.

- Podwójnie higieniczne: przędza bambusowa ma naturalne trwałe właściwości antybakteryjne, zostały one na dodatek wzmocnione zastosowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą na szwajcarskiej licencji Sanitized® (nr licencji 1594.00) co gwarantuje niemal całkowitą eliminację mikrobów, a co za tym idzie zapobiega powstawaniu przykrych zapachów. Dzięki tym właściwościom skarpetki pełnią w dodatku rolę "wiecznego dezodorantu". Skarpetki nie tracą swych atrybuty nawet po wielokrotnych praniach.
- Bezszwowe i nad wyraz finezyjne: przyjemne w dotyku jak jedwab, otulają stopy pieszczotliwą miękkością. Bezszwowe łączenie nad palcami zapewnia w połączeniu z miękkością przędzy maksymalny komfort użytkowania, choćby dla osób o szczególnie wrażliwych stopach, a w szczególności stopach cukrzycowych.
- Zupełnie bezuciskowe: specjalna konstrukcja cholewki i postępowe włókno LYCRA® zastosowane w ściągaczu zagwarantuje jej znakomite, bezuciskowe dostosowanie do kształtu stopy. Specjalny splot ściągacza zapewnia adekwatne przyleganie i zupełny brak ucisku - nie tamuje przepływu krwi. Bezuciskowość jest ważna dla wszelkich,stanowczo ważna jest dla osób z zaburzeniami krążenia i cierpiących na cukrzycę!
- Oddychające: naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci powoduje relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpety mają Szwajcarski certyfikat Doskonałości: "Sanitized - the built-in antimicrobial protection".

mają, jako wyrób medyczny oznakowanie CE.

Skład: przędza bambusowa przędza bambusowa 72%, poliamid 25%, Lycra® 3%, apretura Sanitized®

[img-2884-left-thickbox_default]

Podobne produkty w kategorii Pozostała moda i styl

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać