Jjw Skarpety bezuciskowe deomed bamboo czarny 43-46

chwilowy brak towaru

  • Producent: Jjw
  • Kategoria: Pozostała moda i styl
Skarpety bezuciskowe DEO BAMBOOSpecjalna budowa cholewki zapewnia brak ucisku – nie tamuje przepływu krwi. Śladowa domieszka włókna Lycra® w całym wyrobie sprawia perfekcyjne przyleganie do nóg i równocześnie maksymalną elastyczność – komfort choćby dla opuchniętych nóg.

Niezwykła delikatność w dotyku przędzy bambusowej w połączeniu z bezszwowym łączeniem nad palcami zagwarantuje wygodę osobom o bardzo wrażliwych stopach,np. Stopach cukrzycowych.

Naturalne, trwałe atrybuty antybakteryjne przędzy bambusowej są wzmocnione zaimplementowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą Sanitized® (szwajcarska licencja Sanitized®), co gwarantuje niemal całkowitą eliminację mikrobów i mocne działanie antyzapachowe. Naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci powoduje relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpetki jedyne w swoim rodzaju, o nadzwyczaj efektywnym działaniu antybakteryjnym i antygrzybiczym, uniemożliwiają przykremu zapachowi w trakcie użytkowania.

Skarpetki asygnowane bardzo dla osób z zaburzeniami krążenia, a także dla diabetyków. W ramach profilaktyki - dla wszelkich.

Dlaczego z przędzy bambusowej, a nie z konwencjonalnej bawełnianej?
- Dlatego, iż przędza uzyskana z bambusa ma niespotykane naturalne parametry bakteriostatyczne i higroskopijne. Tych atrybuty nie ma niestety konwencjonalna przędza z bawełny.

dzięki czemu powstały unikalne na skalę światową skarpetki, które są inne aniżeli wszystkie, które do tej pory nosiliśmy.

- Podwójnie higieniczne: przędza bambusowa ma naturalne trwałe cechy antybakteryjne, zostały one dodatkowo wzmocnione zastosowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą na szwajcarskiej licencji Sanitized® (nr licencji 1594.00) co zagwarantuje niemal całkowitą eliminację mikrobów, a co z tego wynika zapobiega powstawaniu przykrych aromatów. Dzięki tym właściwościom skarpetki pełnią również rolę "wiecznego dezodorantu". Skarpetki nie tracą swoich atrybuty choćby po wielokrotnych praniach.
- Bezszwowe i istotnie finezyjne: przyjemne w dotyku jak jedwab, otulają stopy pieszczotliwą miękkością. Bezszwowe łączenie nad palcami gwarantuje w połączeniu z miękkością przędzy maksymalny komfort użytkowania, nawet dla osób o bardzo wrażliwych stopach, a w szczególności stopach cukrzycowych.
- Zupełnie bezuciskowe: specjalna kompozycja cholewki oraz innowacyjne włókno LYCRA® użyte w ściągaczu zapewnia jej doskonałe, bezuciskowe dobranie do kształtu stopy. Specjalny splot ściągacza zagwarantuje adekwatne przyleganie i zupełny brak ucisku - nie tamuje przepływu krwi. Bezuciskowość jest ważna dla wszelkich,wyjątkowo ważna jest dla osób z zaburzeniami krążenia oraz cierpiących na cukrzycę!
- Oddychające: naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci sprawia relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpety mają Szwajcarski atest Doskonałości: "Sanitized - the built-in antimicrobial protection".

posiadają, jako wyrób medyczny oznakowanie CE.

Skład: przędza bambusowa przędza bambusowa 72%, poliamid 25%, Lycra® 3%, apretura Sanitized®

[img-2884-left-thickbox_default]

Podobne produkty w kategorii Pozostała moda i styl

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać