Skarpety bezuciskowe deomed bamboo czarny 39-42 marki Jjw

chwilowy brak towaru

  • Producent: Jjw
  • Kategoria: Pozostała moda i styl
Skarpety bezuciskowe DEO BAMBOOSpecjalna budowa cholewki zagwarantuje brak ucisku – nie tamuje przepływu krwi. Nieznaczna domieszka włókna Lycra® w całym wyrobie sprawia idealne przyleganie do nóg i jednocześnie maksymalną rozciągliwość – komfort nawet dla opuchniętych nóg.

Niezwykła finezyjność w dotyku przędzy bambusowej w połączeniu z bezszwowym łączeniem nad palcami gwarantuje wygodę osobom o wyjątkowo wrażliwych stopach,np. Stopach cukrzycowych.

Naturalne, trwałe cechy antybakteryjne przędzy bambusowej są umocnione wbudowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą Sanitized® (szwajcarska licencja Sanitized®), co zapewnia niemal całkowitą eliminację mikrobów i konkretne działanie antyzapachowe. Naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci sprawia relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpetki jedyne w swym typu, o nadzwyczaj produktywnym działaniu antybakteryjnym i antygrzybiczym, zapobiegają przykremu zapachowi podczas stosowania.

Skarpetki asygnowane bardzo dla osób z zaburzeniami krążenia i dla diabetyków. W ramach profilaktyki - dla wszelkich.

Dlaczego z przędzy bambusowej, a nie z klasycznej bawełnianej?
- Dlatego, iż przędza uzyskana z bambusa ma niesłychane naturalne atrybuty bakteriostatyczne i higroskopijne. Tych atrybuty nie posiada niestety tradycyjna przędza z bawełny.

dzięki czemu powstały specyficzne na skalę światową skarpetki, które są inne aniżeli wszystkie, które do tej pory nosiliśmy.

- Podwójnie higieniczne: przędza bambusowa ma naturalne trwałe parametry antybakteryjne, zostały one na dodatek usztywnione wbudowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą na szwajcarskiej licencji Sanitized® (nr licencji 1594.00) co zapewnia niemal całkowitą eliminację mikrobów, a co z tego wynika zapobiega powstawaniu przykrych zapachów. Dzięki tym właściwościom skarpetki pełnią w dodatku rolę "wiecznego dezodorantu". Skarpetki nie tracą swoich parametry nawet po wielokrotnych praniach.
- Bezszwowe i bardzo subtelne: przyjemne w dotyku jak jedwab, otulają stopy pieszczotliwą miękkością. Bezszwowe łączenie nad palcami zapewnia w połączeniu z miękkością przędzy maksymalny komfort wykorzystywania, nawet dla osób o bardzo wrażliwych stopach, a w szczególności stopach cukrzycowych.
- Zupełnie bezuciskowe: specjalna kompozycja cholewki, a także postępowe włókno LYCRA® wykorzystane w ściągaczu gwarantuje jej doskonałe, bezuciskowe dobranie do kształtu stopy. Specjalny splot ściągacza zagwarantuje optymalne przyleganie i zupełny brak ucisku - nie tamuje przepływu krwi. Bezuciskowość jest ważna dla wszystkich,stanowczo ważna jest dla osób z zaburzeniami krążenia, a także cierpiących na cukrzycę!
- Oddychające: naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci sprawia relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpety mają Szwajcarski atest Doskonałości: "Sanitized - the built-in antimicrobial protection".

posiadają, jako wyrób medyczny oznakowanie CE.

Skład: przędza bambusowa przędza bambusowa 72%, poliamid 25%, Lycra® 3%, apretura Sanitized®

[img-2884-left-thickbox_default]

Podobne produkty w kategorii Pozostała moda i styl

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać