SKARPETY BEZUCISKOWE DEOMED BAMBOO 43-46 Kremowy

chwilowy brak towaru

  • Producent: Jjw
  • Kategoria: Pozostała moda i styl
Skarpety bezuciskowe DEO BAMBOOSpecjalna konstrukcja cholewki zagwarantuje brak ucisku – nie tamuje przepływu krwi. Drobna domieszka włókna Lycra® w całym wyrobie powoduje genialne przyleganie do nóg i równocześnie maksymalną elastyczność – komfort choćby dla opuchniętych nóg.

Niezwykła finezyjność w dotyku przędzy bambusowej w połączeniu z bezszwowym łączeniem nad palcami zagwarantuje wygodę osobom o wyjątkowo wrażliwych stopach,np. Stopach cukrzycowych.

Naturalne, trwałe parametry antybakteryjne przędzy bambusowej są wzmocnione wbudowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą Sanitized® (szwajcarska licencja Sanitized®), co zagwarantuje niemal całkowitą eliminację mikrobów i mocne działanie antyzapachowe. Naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci powoduje relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpetki jedyne w swoim typu, o nadzwyczaj produktywnym działaniu antybakteryjnym i antygrzybiczym, zapobiegają przykremu zapachowi w trakcie użytkowania.

Skarpetki asygnowane istotnie dla osób z zaburzeniami krążenia, a także dla diabetyków. W ramach profilaktyki - dla wszystkich.

Dlaczego z przędzy bambusowej, a nie z tradycyjnej bawełnianej?
- Dlatego, iż przędza uzyskana z bambusa ma nieprzeciętne naturalne właściwości bakteriostatyczne i higroskopijne. Tych właściwości nie ma niestety klasyczna przędza z bawełny.

dzięki temu powstały oryginalne na skalę światową skarpetki, które są inne aniżeli wszystkie, które do tej pory nosiliśmy.

- Podwójnie higieniczne: przędza bambusowa ma naturalne trwałe cechy antybakteryjne, pozostały one ponadto usztywnione wbudowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą na szwajcarskiej licencji Sanitized® (nr licencji 1594.00) co gwarantuje niemal całkowitą eliminację mikrobów, a co z tego wynika uniemożliwia powstawaniu przykrych aromatów. Dzięki tym właściwościom skarpetki pełnią także rolę "wiecznego dezodorantu". Skarpetki nie tracą swych cechy nawet po wielokrotnych praniach.
- Bezszwowe i nad wyraz delikatne: przyjemne w dotyku jak jedwab, otulają stopy pieszczotliwą miękkością. Bezszwowe łączenie nad palcami gwarantuje w połączeniu z miękkością przędzy maksymalny komfort stosowania, nawet dla osób o szczególnie wrażliwych stopach, a w szczególności stopach cukrzycowych.
- Zupełnie bezuciskowe: specjalna konstrukcja cholewki, a także nowoczesne włókno LYCRA® użyte w ściągaczu zapewnia jej nadzwyczajne, bezuciskowe dostosowanie do kształtu stopy. Specjalny splot ściągacza zapewnia trafne przyleganie i zupełny brak ucisku - nie tamuje przepływu krwi. Bezuciskowość jest ważna dla wszystkich,istotnie ważna jest dla osób z zaburzeniami krążenia i cierpiących na cukrzycę!
- Oddychające: naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci sprawia relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpety mają Szwajcarski atest Doskonałości: "Sanitized - the built-in antimicrobial protection".

mają, jako wyrób medyczny oznakowanie CE.

Skład: przędza bambusowa przędza bambusowa 72%, poliamid 25%, Lycra® 3%, apretura Sanitized®

[img-2884-left-thickbox_default]

Podobne produkty w kategorii Pozostała moda i styl

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać