Jjw Skarpety bezuciskowe deomed bamboo 39-42 kremowy

chwilowy brak towaru

  • Producent: Jjw
  • Kategoria: Pozostała moda i styl
Skarpety bezuciskowe DEO BAMBOOSpecjalna budowa cholewki zapewnia brak ucisku – nie tamuje przepływu krwi. Śladowa domieszka włókna Lycra® w całym wyrobie sprawia nieprzeciętne przyleganie do nóg i równocześnie maksymalną rozciągliwość – komfort nawet dla opuchniętych nóg.

Niezwykła subtelność w dotyku przędzy bambusowej w połączeniu z bezszwowym łączeniem nad palcami zagwarantuje wygodę osobom o bardzo wrażliwych stopach,np. Stopach cukrzycowych.

Naturalne, trwałe cechy antybakteryjne przędzy bambusowej są usztywnione zaimplementowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą Sanitized® (szwajcarska licencja Sanitized®), co zapewnia niemal całkowitą eliminację mikrobów i solidne działanie antyzapachowe. Naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci sprawia relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpetki jedyne w swoim rodzaju, o nadzwyczaj skutecznym działaniu antybakteryjnym i antygrzybiczym, zapobiegają przykremu zapachowi w trakcie stosowania.

Skarpetki dedykowane szczególnie dla osób z zaburzeniami krążenia i dla diabetyków. W ramach profilaktyki - dla wszystkich.

Dlaczego z przędzy bambusowej, a nie z tradycyjnej bawełnianej?
- Dlatego, iż przędza uzyskana z bambusa ma niespotykane naturalne parametry bakteriostatyczne i higroskopijne. Tych parametry nie posiada niestety konwencjonalna przędza z bawełny.

dzięki czemu powstały unikalne na skalę światową skarpetki, które są inne niżeli wszystkie, które do tej pory nosiliśmy.

- Podwójnie higieniczne: przędza bambusowa posiada naturalne trwałe właściwości antybakteryjne, pozostały one na dodatek umocnione wbudowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą na szwajcarskiej licencji Sanitized® (nr licencji 1594.00) co zagwarantuje niemal całkowitą eliminację mikrobów, a co z tego wynika uniemożliwia powstawaniu przykrych aromatów. Dzięki tym właściwościom skarpetki pełnią też rolę "wiecznego dezodorantu". Skarpetki nie tracą swoich właściwości choćby po wielokrotnych praniach.
- Bezszwowe i wyjątkowo delikatne: przyjemne w dotyku jak jedwab, otulają stopy pieszczotliwą miękkością. Bezszwowe łączenie nad palcami zapewnia w połączeniu z miękkością przędzy maksymalny komfort używania, choćby dla osób o nad wyraz wrażliwych stopach, a w szczególności stopach cukrzycowych.
- Zupełnie bezuciskowe: specjalna kompozycja cholewki i postępowe włókno LYCRA® wykorzystane w ściągaczu gwarantuje jej znakomite, bezuciskowe dobranie do kształtu stopy. Specjalny splot ściągacza gwarantuje stosowne przyleganie i zupełny brak ucisku - nie tamuje przepływu krwi. Bezuciskowość jest ważna dla wszelkich,niezwykle ważna jest dla osób z zaburzeniami krążenia i cierpiących na cukrzycę!
- Oddychające: naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci sprawia relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpety posiadają Szwajcarski certyfikat Doskonałości: "Sanitized - the built-in antimicrobial protection".

posiadają, jako wyrób medyczny oznakowanie CE.

Skład: przędza bambusowa przędza bambusowa 72%, poliamid 25%, Lycra® 3%, apretura Sanitized®

[img-2884-left-thickbox_default]

Podobne produkty w kategorii Pozostała moda i styl

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać