SKARPETY BEZUCISKOWE DEOMED BAMBOO 35-38 Kremowy

chwilowy brak towaru

  • Producent: Jjw
  • Kategoria: Pozostała moda i styl
Skarpety bezuciskowe DEO BAMBOOSpecjalna konstrukcja cholewki zagwarantuje brak ucisku – nie tamuje przepływu krwi. Niewielka domieszka włókna Lycra® w całym wyrobie powoduje idealne przyleganie do nóg i jednocześnie maksymalną rozciągliwość – komfort nawet dla opuchniętych nóg.

Niezwykła finezyjność w dotyku przędzy bambusowej w połączeniu z bezszwowym łączeniem nad palcami zapewnia wygodę osobom o wyjątkowo wrażliwych stopach,np. Stopach cukrzycowych.

Naturalne, trwałe właściwości antybakteryjne przędzy bambusowej są usztywnione zastosowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą Sanitized® (szwajcarska licencja Sanitized®), co zapewnia niemal całkowitą eliminację mikrobów i solidne działanie antyzapachowe. Naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci powoduje relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpetki jedyne w swym typu, o nadzwyczaj sprawnym działaniu antybakteryjnym i antygrzybiczym, uniemożliwiają przykremu zapachowi w trakcie wykorzystywania.

Skarpetki asygnowane wyjątkowo dla osób z zaburzeniami krążenia, a także dla diabetyków. W ramach profilaktyki - dla wszelkich.

Dlaczego z przędzy bambusowej, a nie z tradycyjnej bawełnianej?
- Dlatego, że przędza uzyskana z bambusa ma nieprzeciętne naturalne parametry bakteriostatyczne i higroskopijne. Tych atrybuty nie ma niestety klasyczna przędza z bawełny.

dzięki temu powstały unikalne na skalę światową skarpetki, które są inne aniżeli wszystkie, które do tej pory nosiliśmy.

- Podwójnie higieniczne: przędza bambusowa posiada naturalne trwałe właściwości antybakteryjne, zostały one dodatkowo wzmocnione wbudowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą na szwajcarskiej licencji Sanitized® (nr licencji 1594.00) co gwarantuje niemal całkowitą eliminację mikrobów, a co z tego wynika zapobiega powstawaniu przykrych zapachów. Dzięki tym właściwościom skarpetki pełnią ponadto rolę "wiecznego dezodorantu". Skarpetki nie tracą swych parametry nawet po wielokrotnych praniach.
- Bezszwowe i niezwykle finezyjne: przyjemne w dotyku jak jedwab, otulają stopy pieszczotliwą miękkością. Bezszwowe łączenie nad palcami zagwarantuje w połączeniu z miękkością przędzy maksymalny komfort używania, choćby dla osób o wyjątkowo wrażliwych stopach, a w szczególności stopach cukrzycowych.
- Zupełnie bezuciskowe: specjalna budowa cholewki i postępowe włókno LYCRA® użyte w ściągaczu zagwarantuje jej nieprzeciętne, bezuciskowe dostosowanie do kształtu stopy. Specjalny splot ściągacza zapewnia optymalne przyleganie i zupełny brak ucisku - nie tamuje przepływu krwi. Bezuciskowość jest ważna dla wszelkich,bardzo ważna jest dla osób z zaburzeniami krążenia i cierpiących na cukrzycę!
- Oddychające: naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci powoduje relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpety posiadają Szwajcarski atest Doskonałości: "Sanitized - the built-in antimicrobial protection".

mają, jako wyrób medyczny oznakowanie CE.

Skład: przędza bambusowa przędza bambusowa 72%, poliamid 25%, Lycra® 3%, apretura Sanitized®

[img-2884-left-thickbox_default]

Podobne produkty w kategorii Pozostała moda i styl

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać