Jjw Skarpety bezuciskowe deomed bamboo 35-38 brązowy

chwilowy brak towaru

  • Producent: Jjw
  • Kategoria: Pozostała moda i styl
Skarpety bezuciskowe DEO BAMBOOSpecjalna konstrukcja cholewki zagwarantuje brak ucisku – nie tamuje przepływu krwi. Drobna domieszka włókna Lycra® w całym wyrobie powoduje znakomite przyleganie do nóg i równocześnie maksymalną rozciągliwość – komfort choćby dla opuchniętych nóg.

Niezwykła finezyjność w dotyku przędzy bambusowej w połączeniu z bezszwowym łączeniem nad palcami gwarantuje wygodę osobom o szczególnie wrażliwych stopach,np. Stopach cukrzycowych.

Naturalne, trwałe cechy antybakteryjne przędzy bambusowej są wzmocnione zastosowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą Sanitized® (szwajcarska licencja Sanitized®), co gwarantuje niemal całkowitą eliminację mikrobów i solidne działanie antyzapachowe. Naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci sprawia relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpetki jedyne w swym rodzaju, o nadzwyczaj produktywnym działaniu antybakteryjnym i antygrzybiczym, zapobiegają przykremu zapachowi podczas używania.

Skarpetki przeznaczone wyjątkowo dla osób z zaburzeniami krążenia i dla diabetyków. W ramach profilaktyki - dla wszystkich.

Dlaczego z przędzy bambusowej, a nie z klasycznej bawełnianej?
- Dlatego, że przędza uzyskana z bambusa ma niezrównane naturalne cechy bakteriostatyczne i higroskopijne. Tych cechy nie posiada niestety konwencjonalna przędza z bawełny.

dzięki czemu powstały oryginalne na skalę światową skarpetki, które są inne aniżeli wszystkie, które do tej pory nosiliśmy.

- Podwójnie higieniczne: przędza bambusowa posiada naturalne trwałe właściwości antybakteryjne, zostały one w dodatku umocnione zaimplementowaną we włókna antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą na szwajcarskiej licencji Sanitized® (nr licencji 1594.00) co zagwarantuje niemal całkowitą eliminację mikrobów, a co z tego wynika uniemożliwia powstawaniu przykrych aromatów. Dzięki tym właściwościom skarpetki pełnią również rolę "wiecznego dezodorantu". Skarpetki nie tracą swoich właściwości nawet po wielokrotnych praniach.
- Bezszwowe i szczególnie finezyjne: przyjemne w dotyku jak jedwab, otulają stopy pieszczotliwą miękkością. Bezszwowe łączenie nad palcami zagwarantuje w połączeniu z miękkością przędzy maksymalny komfort wykorzystywania, choćby dla osób o niezwykle wrażliwych stopach, a w szczególności stopach cukrzycowych.
- Zupełnie bezuciskowe: specjalna konstrukcja cholewki oraz innowacyjne włókno LYCRA® użyte w ściągaczu zapewnia jej nadzwyczajne, bezuciskowe dostosowanie do kształtu stopy. Specjalny splot ściągacza zapewnia adekwatne przyleganie i zupełny brak ucisku - nie tamuje przepływu krwi. Bezuciskowość jest ważna dla wszelkich,nad wyraz ważna jest dla osób z zaburzeniami krążenia oraz cierpiących na cukrzycę!
- Oddychające: naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci powoduje relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpety mają Szwajcarski dokument Doskonałości: "Sanitized - the built-in antimicrobial protection".

posiadają, jako wyrób medyczny oznakowanie CE.

Skład: przędza bambusowa przędza bambusowa 72%, poliamid 25%, Lycra® 3%, apretura Sanitized®

[img-2884-left-thickbox_default]

Podobne produkty w kategorii Pozostała moda i styl

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać