• Producent: Jack Wolfskin
  • Kategoria: Pozostała moda i styl

poprzez okrągły rok, zdarzają się dni, gdy Ci potrzeba nagłej ochrony przed wiatrem, chłodem i mżawką. Zawsze wtedy warto mieć w plecaku ultralekki i oddychający softshell. WHIRLWIND MEN to rozwiązanie genialne ponieważ jest wiatroszczelny i szczególnie lekki.

Co więcej, nie przemoknie w trakcie niedługiego deszczu czy mżawki, a jego wnętrze jest przyjemne w dotyku i zagwarantuje delikatne ocieplenie. Wybór kilku niebanalnych barw pozwoli Ci zintegrować kurtkę idealnie do swych preferencji.

Należy dodać, że kurtka jest bardzo rozciągliwa, więc w nieskrępowany sposób będziesz mógł uprawiać wszelkie ulubione sporty. Materiał zastosowany do produkcji tej kurtki to FLEX SHIELD OXFORD 2L, który jest bardzo wytrzymały, oddychający, rozciągliwy, wiatroodporny i nienasiąkliwy.

dodatkowo, dwie kieszenie na biodrach i kieszeń na piersi zapewniają wygodę użytkowania. Podsumowując: nieprzeciętny ultralekki softshell na każdą okazję. Dane uzupełniające: 2 kieszenie na biodrach, kieszeń na piersiFLEX SHIELD OXFORD 2

Podobne produkty w kategorii Pozostała moda i styl

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać