Kapcie profilaktyczne porto - 1110/ 1210/ 1310, kolor 60 jeans marki Mrugała

chwilowy brak towaru

  • Producent: Mrugała
  • Kategoria: Pozostała moda i styl
Pierwsze lata życia są decydujące dla stóp dziecka i w wyniku czego stanu zdrowotnego stóp osób dorosłych. Obuwie Mrugała z kolekcji Porto wspiera zdrowy rozwój stóp dzieci, co pozwala zminimalizować ryzyko pojawienia się dolegliwości i problemów za stopami w późniejszym wieku.
Wszystkie modele PORTO wyprodukowane poprzez producenta Mrugała mają pozytywną ocenę Instytutu Przemysłu Skórzanego i są opatrzone znakiem ZDROWA STOPA.
wykorzystane materiały są przyjazne stopie dziecka, zapewniają odpowiednią termoregulację i dostosowują się do indywidualnego kształtu stóp.
Usztywnienie rozciągliwą i podwyższoną zakładką zapewnia utrzymanie stopy, a w szczególności pięty, we właściwym położeniu. Zakładka zabezpiecza w dodatku but przed deformacją
Spody nie ślizgają się i są bardzo lekkie i sprężyste, pozwalając stopie wykonywać jej naturalne ruchy na linii stawów śródstopno-paliczkowych. Obszerne i optymalnie wysokie czubki dają swobodę palcom, zabezpieczając je przed deformacjami
Obuwie PORTO może pełnić dwie funkcje.
1. Profilaktyka
w trakcie stosowania wyrobu, kompozycja obuwia wymusza na dziecku dobry sposób chodzenia i poruszania się, co uniemożliwia powstawaniu wad stóp u dziecka oraz gwarantuje właściwy rozwój stóp dziecka.
2. Korekcyjna
w sytuacji stwierdzenia nieprawidłowości w rozwoju stopy dziecka, obuwie PORTO wstrzymuje proces pogłębiania się wady, a w zestawieniu z wkładkami korekcyjnymi przepisanymi przez lekarza, pozwala na użycie stosownej procedury leczniczej, w celu efektywnego leczenia stwierdzonych wad.
Obuwie PORTO właściwości umożliwiające użycie wkładek korekcyjnych. Ma odpowiednią wysokość cholewki oraz użytej zakładki. Daje możliwość łatwego umiejscowienia wkładki, a także duży zakres przypasowania cholewki dzięki regulacji przez stosownie wydłużone rzepy. Obuwie posiada podeszwę z obcasem Thomasa
ZASADA DZIAŁANIA
Obuwie profilaktyczno-korekcyjne PORTO działa zapobiegawczo w powstawaniu wad kończyn dolnych u dzieci oraz z użytą wkładką korekcyjną pełni funkcję leczniczą w takich nieprawidłowościach jak:
-płaskostopie podłużne
-płaskostopie poprzeczne
-koślawość kolan
-koślawość stóp
-szpotawość kolan
-stopy płasko-koślawe
-koślawe ustawienie pięty
-nierówność kończyn dolnych
właściwości bucików:
Wierzch: skóra naturalna
podszycie: skóra naturalna
Podeszwa termo kauczuk z obcasem Thomasa
Regulacja tęgości dzięki zapięciu na trzy rzepy
Dobra wsuwalność
Możliwość wykorzystania wkładki korekcyjnej
świetna profilaktyka dla zdrowych dzieci
Numer katalogowy 1110/1210/1310, odcień 60 jeans
Tęgość: G stopa przeciętna
Długość wkładki:
19 - 13,2 cm
20 - 13,8 cm
21 - 14,4 cm
22 - 15,1 cm
23 - 15,8 cm
24 - 16,5 cm
25 - 17,2 cm
26 - 17,8 cm
27 - 18,5 cm
28 - 19,2 cm
29 - 19,8 cm
30 - 20,6 cm
31 - 21,3 cm
32 - 22,1 cm
33 - 22,8 cm
34 - 23,3 cm
35 - 23,8 cm
36 - 24,5 cm

Jak połączyć wymiar?
Odrysowujemy stopę dziecka na kartce papieru, paluszki muszą być wyprostowane, a stopa powinna na całej długości opierać się o podłoże. Nie dociskamy długopisu do stopy, tylko robimy luźny obrys, następnie określamy długość odrysowanej stopy mierząc odcinek od końca obfitego palca do środka pięty.
Długość wkładki ma być obszerniejsza od długości stopy o 0,5- 1cm.
Jeśli szukasz obszerniejszych wymiarów w tym kolorze, potrzebnie sprawdź modele 1210 i 1310

Podobne produkty w kategorii Pozostała moda i styl

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać