Buty sportowe męskie Fila Heritage Disruptor Low (1010262.1FG)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Fila
  • Kategoria: Pozostała moda i styl

Włoska firma Fila powstała oficjalnie w 1911 roku. Nazwa firmy pochodzi od nazwiska braci, którzy byli jej założycielami. W początkowej fazie istnienia firma ta zajmowała się produkcją odzieży dla alpinistów oraz w późniejszym etapie produkcją bielizny.

obszernym krokiem w rozwoju marki było stworzenie pierwszej sportowej linii odzieży do tenisa w 1973 roku. Ważnym wydarzeniem jest także pojawienie się na rynku linii „White Line", czyli pierwszej w historii tenisa serii kolorowych ciuchów.

W latach 80 Fila zdominowała rynek sportu za sprawą współpracy z gwiazdami tenisa ziemnego takimi jak Björn Borg, Boris Becker, Jennifer Capriati czy Monica Seles. W kolejnych latach oferta firmy zwiększyła się o kolejne dyscypliny sportu takie jak koszykówka, baseball czy piłka nożna.

najszczególniej rozpoznawalnych zawodnikiem NBA grającym w butach Fila był Grant Hill od którego imienia i nazwiska Fila nazwała swój model „basketów". Klapki od FILA. Genialne klapki na basen albo do chodzenia w upalne dni.

Na otoczeniu śródstopia oraz podeszwie wypukłe aplikacje FILA.

Podobne produkty w kategorii Pozostała moda i styl

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać