• Producent: Patrol
  • Kategoria: Pozostała galanteria

Uniwersalne nakładki polaryzacyjne do używania z okularami optycznymi, leczniczymi i zerówkami.

Nakładki z polaryzacją można stosować z większością oprawek do okularów leczniczych. A to dlatego,rozmiar nakładek i rozstawienie widełek mocujących jest uniwersalny. Istnieje też możliwość regulacji rozstawu widełek przez ich odgięcie w jedną czy drugą stronę - tak,nadzwyczajnie dopasowały się do Twoich okularów optycznych.

Soczewki polaryzacyjne oprócz finezyjnego przyciemnienia, w pełni usuwają odblaski świetlne powstałe wskutek załamania światła na płaskiej powierzchni.

Czyli? Nakładki te usuwają oślepiające odblaski, które nasze oczy muszą na co dzień znosić. Odbicie słońca od drogi, piasku, wody czy śniegu nie musi Cię już razić. Dzięki polaryzowanym soczewkom obraz jest widoczniejszy, a oczy nie męczą się jak przede wszystkim. Polepszają kontrast widzenia.

Nakładki mają uchwyt umożliwiający założenie ich niemal na każde okulary. Specjalna konstrukcja uchwytu umożliwia podniesienie(odchylenie) nakładek bez potrzeby ich zdejmowania. W razie nagłej zapotrzebowania, jednym lekkim ruchem ręki odchylisz nakładki usuwając przyciemnienie.

Obejrzyj poradnik dotyczący montażu nakładek na zwykłe okulary korekcyjne.
Filtr ochronny UV 400 blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego UVA, UVB, UVC.

Kategorie szkieł i przepuszczalność światła
Kat.3 - dynamiczne światło słoneczne, przepuszczalność: 8% - 18%

Nakładki polaryzacyjne można dociąć do rozmiaru okularów. Gdyby zarys nakładek różnił się od kształtu soczewek optycznych, błyskawicznie i łatwo można dociąć nakładki do oczekiwanego kształtu. Wystarczą jedynie ostre nożyczki i często pilnik do paznokci, by wyrównać krawędzie. Materiał z których produkowano nakładki swoją konstrukcją przypomina nad wyraz grubą kliszę do starych aparatów, dlatego swobodnie nadają się do własnych przeróbek.

Podobne produkty w kategorii Pozostała galanteria

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać