Nakładka polaryzacyjna P 8432, P8432

chwilowy brak towaru

  • Producent: Patrol
  • Kategoria: Pozostała galanteria

Uniwersalne nakładki polaryzacyjne do użytkowania z okularami optycznymi, leczniczymi i zerówkami.

Nakładki z polaryzacją można stosować z większością oprawek do okularów leczniczych. A to dlatego,rozmiar nakładek i rozstawienie widełek mocujących jest uniwersalny. Istnieje także możliwość regulacji rozstawu widełek poprzez ich odgięcie w jedną czy drugą stronę - tak,doskonale dopasowały się do Twoich okularów optycznych.

Soczewki polaryzacyjne oprócz finezyjnego przyciemnienia, w pełni usuwają odblaski świetlne powstałe wskutek załamania światła na płaskiej powierzchni.

Czyli? Nakładki te usuwają oślepiające odblaski, które nasze oczy muszą na co dzień znosić. Odbicie słońca od drogi, piasku, wody czy śniegu nie musi Cię już razić. Dzięki polaryzowanym soczewkom obraz jest znaczniejszy, a oczy nie męczą się jak głównie. Ulepszają kontrast widzenia.

Nakładki mają uchwyt umożliwiający założenie ich niemal na każde okulary. Specjalna budowa uchwytu pozwala na podniesienie(odchylenie) nakładek bez potrzeby ich zdejmowania. W razie nagłej zapotrzebowania, jednym lekkim ruchem ręki odchylisz nakładki usuwając przyciemnienie.

Obejrzyj poradnik dotyczący konstrukcji nakładek na zwykłe okulary korekcyjne.
Filtr ochronny UV 400 blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego UVA, UVB, UVC.

Kategorie szkieł i przepuszczalność światła
Kat.3 - aktywne światło słoneczne, przepuszczalność: 8% - 18%

Nakładki polaryzacyjne można dociąć do rozmiaru okularów. Gdyby kształt nakładek różnił się od kształtu soczewek optycznych, błyskawicznie i prosto można dociąć nakładki do oczekiwanego kształtu. Wystarczą wyłącznie ostre nożyczki i często pilnik do paznokci, aby wyrównać krawędzie. Materiał z których wytwarzano nakładki swoją konstrukcją przypomina nad wyraz grubą kliszę do starych aparatów, dlatego luźno nadają się do własnych przeróbek.

Podobne produkty w kategorii Pozostała galanteria

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać