Portfel męski skórzany z zabezpieczniem rfid pionowy skóra sm-906pbl marki Koruma

chwilowy brak towaru

  • Producent: KORUMA
  • Kategoria: Portfele i portmonetki
  • Rodzaj produktu: portfel
  • Dla kogo: dla mężczyzny

Stylowy i lubiany portfel męski skórzany koloru czarnego.

szczególnie POJEMNY - Portfel pomieści szczególnie dużo kart (ma aż 7 oddzielnych kieszonek na karty zbliżeniowe). Ponadto znajdują się dwa miejsca, gdzie luźno można umieścić dowód rejestracyjny wraz z krystaliczną okładką, kieszeń tzw. Okienko na dowód tożsamości lub zdjęcia najbliższych. W portfelu znajdują się także dwie kieszenie na zamek (jedna obok okienka, druga w przegrodzie na banknoty). Oczywiście portfel spinaną na zamek kieszeń na monety, ale tym razem zlokalizowana jest na zewnątrz co sprawia, iż nie trzeba otwierać całego portfela, aby się do niej otrzymać.

BEZPIECZEŃSTWO - W portfelu zaimplementowano ochronę kart zbliżeniowych RFID BLOCK™, która efektywnie blokuje sygnały docierające do kart umieszczonych w portfelu. Portfel ekranowany (chroniony) jest od zewnątrz, dlatego, aby ochrona w pełni działała portfel musi być zamknięty.

WYSOKA JAKOŚĆ - Portfel męski stworzony jest z wysokiej jakości 100% naturalnej skóry koloru czarnego. Dokładnie uszyty z dbałością o szczegóły.

znakomitY podarunek - Ten stylowy skórzany portfel męski zapakowany jest w wysmakowane czarne pudełko, wytwarzane z twardego kartonu. Portfel owinięty jest w serwetkę koloru czarnego. Całość opakowania sprawia, iż jest to wspaniały i pożądany podarunek.

Podobne produkty w kategorii Portfele i portmonetki

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać